logo
zamknij zamknij

Plan dla dziewczyny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 324

0 5 0
napisał(a)
kowi131
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 2016 lat Na forum 46 dni Przeczytanych tematów 36
Witam czy moze ktos pomoc ?
Moja dziewczyna zaczyna swoja przygode z silownia . diete juz ma . Chce zgubic troche brzuszka i poprawic swoja sylwetke ma 23 lata waga 68 wzrost 159cm . Czy moglby podac rozpisany trening dla początkującej na silowni . Ja myślałem nad fbw 3x w tyg i po treningu silowym 20 min cardio ? co o tym myslicie ? czy macie moze jakies inne pomysly ? z góry dzieki i Pozdrawiam .
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Padme
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 690 Wiek 4 lata Na forum 365 dni Przeczytanych tematów 14945
Looknij na podwieszone plany z działu Ladies dedykowane dla kobiet, np stąd: http://www.sfd.pl/Trening_siłowy_dla_początkującej_Lady_:_-t803543.html lub stąd: http://www.sfd.pl/Treningi_siłowe_FBW_dla_Ladies_SFD-t840097.html Sporo dziewczyn z działu z nich korzystało.
1
napisał(a)
anubis84 Moderator
Ekspert
Szacuny 3840 Napisanych postów 88783 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 426603
bardzo dobre propozycje w/w

Ale na redukcji pierwsze skrzypce bedzie odgrywało odzywianie.

kto dąży do doskonałości - będzie zawsze wyższy nad mierność, lecz kto tylko o mierności myśli - jeszcze niżej spadnie.

napisał(a)
Szumik
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 293 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 5883
A ja nie uważam że tworzenie planów stricte kobiecych dla początkujących jest dobre. W tych linkach są ćwiczenia szkodliwe (np wyprost nóg na maszynie) i ogólnie za dużo maszyn, izolacji , przeładowane itp.. jak dla mnie pierwszy etap kobieta może spokojnie jechać z http://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html i dopiero po jakimś czasie będzie mogła kombinować z własnym układaniem planów pod siebie. Fakt że ronie w swoim planie potem dodaje więcej ćwiczeń na górę (for men ) ale pierwszy etap z planu będzie idealny dla każdego , czy faceta czy kobiety
napisał(a)
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1770 Napisanych postów 33367 Wiek 2016 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 230139
Wykroki na początek zamiast przysiadów zdają się być lepsza opcja , gdyż łatwiej przyswoi poprawne wzorce ruchowe i wzmocni nogi .

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw). Konsultacje treningowe i dietetyczne. Naturalna forma : http://www.sfd.pl/Sprawno%C5%9B%C4%87%2C_estetyka_i_harmonia%2FRonie220_%2C_forma_str._162-t1075096-s188.html

napisał(a)
robertmi
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 2016 lat Na forum 48 dni Przeczytanych tematów 11
Ja uważam że kobiety mogą wykonywać te same ćwiczenia co mężczyźni ale z mniejszym obciążeniem ;)
Trzeba sobie wybrać co jest priorytetem w sylwetce i zacząć działać w tym kierunku :)
Jak zamierzasz ćwiczyć na siłowni to wszystko możesz skonsultować z trenerem :) a jak zamierzasz ćwiczyć w domu to dobór odpowiedniego sprzętu jest bardzo ważny a plany treningowe możesz znaleźć na forach :)
napisał(a)
robertmi
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 2016 lat Na forum 48 dni Przeczytanych tematów 11
i co zgubienia brzuszka to cardio jest podstawą :)
napisał(a)
Padme
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 690 Wiek 4 lata Na forum 365 dni Przeczytanych tematów 14945
cardio nie jest podstawą do zgubienia kilogramów. czasem jest wręcz niezalecane. podstawą jest adekwatna dieta i trening siłowy.
napisał(a)
anubis84 Moderator
Ekspert
Szacuny 3840 Napisanych postów 88783 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 426603
na silowni kobitki godzinami siedza na cardio i nic sie nie zmienia, ale kreca nadal, aby jeszcze to robiły na jakims obciazeniu a tak to na rowerku poziom 1 i kreca jak szalone

kto dąży do doskonałości - będzie zawsze wyższy nad mierność, lecz kto tylko o mierności myśli - jeszcze niżej spadnie.

napisał(a)
robertmi
Początkujący
to nie chodzi o to żeby robić tylko cardio ...ale bardzo pomaga a o przeciwwskazaniach dziewczyny do cardio nic jest nie napisane ...Dieta już rozpisana jest więc połowa sukcesu ...moim skromnym zdaniem cardio przed treningiem siłowym najlepiej na wolnych ciężarach i chwile po treningu :) można ewentualnie dodać jakiś delikatny spalacz i po jakiś 3 miesiącach możemy zobaczyć efekty :) ktoś ma inne zdanie proszę bardzo ...ile ludzi tyle opinii :)
napisał(a)
anubis84 Moderator
Ekspert
cardio jak juz to po treningu, przed mozna dac z 5 minut na podniesienie pulsu poprawe krążenia. cardio na wolnych ciężarach jako sobie tego nie wyobrażam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy mogę tak robić?

Następny temat

Efektywny trening dla osoby słabej fizycznie z lekką nadwagą z problemami zdrowotnymi