SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan - pytanie !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam! Mam do was pytanie , a mianowice czy po 2 miesięcznym stażu(regularnego treningu z głowa) i rocznym teoretycznym dalej robić mase czy moge siłe,na której bardziej mi zależy :)

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 14

Waga: 66

Wzrost: 180

Cel treningowy: masa,siła

Staż treningowy na słowni: jw.

Uprawiane inne sporty: Piłka ręczna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ławka+skos;wyciąg;hantle;gryf;drązek

Dieta: Staram sie

Przeciwskaznania medyczne: zapalenie więzadeł w kolanach-nie ćwicze nóg

Zażywane suplementy: -
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
przy robieniu masy na pewno przybedzie Ci duzo siły z tym że mase robi sie dużymi ciężarami i nie wiem jak to sie ma do Twojego wieku. Poza tym mase robi sie na wolnych ciężarach z cwiczeniami nieizolującymi (mc, przysiad) wiec nie wiem czy łatwo Ci bedzie masować w tym wieku.

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1805
Życzę zdrowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MC nie robie ponieważ boje się o kręgosłup ,a jeśli chodzi o przysiad masz odpowiedź w ankiecie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
wybacz, niedopatrzyłem

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Więc jak moge lecieć na siłe?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc z moim plianem!!!!!wazne

Następny temat

FBW na masę + dieta do oceny proszę

Wiecej