SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan Treningowy Plan Dietetyczny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2015
Witam! Chciałbym abyście mi doradzili\Podpowiedzieli
Wzrost 160 cm
Waga 59 kg
Wiek 18 lat
Staż dwa miesiące
Plan Treningowy Pn Klatka barki
Środa Biceps Plecy
pt Triceps Nogi

Dieta Dlatego ze śpię do 12:00 pierwszy posiłek jest to jajecznica z pięciu jajek + jedno bez żółtka dwie trzy krompki chleba drugi posiłek jest to obiad np Ziemniaki schabowy surówka trzeci posiłek to ryż z groszkiem i marchewką i czasami pierś z kurczaka lub ryż jogurt naturalny + kakao i rodzynki czwarty posiłek to 2\3 jajka gotowane + 2\3 kanapki + pomidor itp. Dorzucę do tego ze jem wciągu dnia między posiłkami Np: Baton lub cała czekolada, owoce , orzechy ziemne w tygodniu zjadam także rybę np losos flądra itp.

Pytanie ostatnie czy mogę spokojnie stosować gainera mass xxl i chce go stosować odrazu po treningu | i czy spokojnie mogę stosować kreatyne cm3 chce brać ją w dni tylko treningowe Przed treningiem 4 kaps i po treningu 4 kaps Cel zdobycie massy. Z góry dziękuję za odpowiedź Wesołych Świąt!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2015
Anubis84'dobra ogarnąłem to kumam teraz bardziej.

jeśli chodzi o trening to trzy razy w tygodniu kazda partia mięśniowa w raz z nogami oprócz brzucha jak narazie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234281
witaj.
przede wszystim musisz podliczyc to co zjadasz w ciagu dnia by wiedziec jakie braki kaloryczne posiadasz by dodac ewentualne odzywki.
patrzac na to co rozpisales, to przydadza sie spore zmainy w Twoim odzywianiu.

co do kreatyny jeszcze bym sie wstrzymal

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
IMO również plan do wymiany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234281
akurat planu nie ocenialem, bo go nawet nie ma w temacie%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2015
Na takiej diecie nic nie zdziałam.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234281
trudno powiedziec, nikt tutaj nie jest w stanie zgadywac.
napisalem tylko, ze wymaga ona poprawek

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2015
Ile kalori powinienem dostarczać przy mojej wadze.? Jak to obliczyć.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234281
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2015
A jesli już bym chciał stosować. Cm3 to prawidłowo będzie stosowanie tylko w Dt 4 kaps przed i 4 kaps po.? Gainerek normalnie bezpośrednio po treningu.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
Nie musisz brać żadnego gainera i nie ma zbytnio znaczenia kiedy go wypjesz
Co do kreatyny to j**nij sobie zwykłe mono i dawkuj 5g każdego dnia jak już chcesz ją brać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2015
Najgorsze jest to że ja mam kupione od miesiąca gainera 2kg nie otwartego jeszcze i ma tez ta kreatyne cm3 nie otwartą dlatego chce zrobić cykl z kreatyna. Robić cykl miesiąc i miesiąc przerwy.?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan FBW do oceny

Następny temat

split 4 dniowy do oceny

WHEY premium