SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan Ćwiczeń 16 lat co i jak

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49
Witam dzisiaj skończyłem 16 lat

Wiek [16]
Waga [63]
Wzrost [172]
Cel do osiągnięcia (chciałbym zrzucić trochę brzuszka, żeby to wyglądało dość ładnie tak jak pod kaloryfer tak zwany .., żebym w barach trochę przybrał klatę sobie wyrzeźbił i w ogóle całe ciało się jeszcze bardziej umięśniło)
Staż (ćwiczyłem z 2 tygodnie z jakimś lipnym planem co se wymyśliłem.. jakaś lipa)
Aktywność fizyczna (Teraz zima, ale gram w siatkę, może nie to samo zmęczenie co noga ale zawsze coś)

Co do tego wszystkiego, nie jestem jakimś 16 latkiem co nie miał styczności z robotą, mam problem bo tak, mam siłę do pracy, robiłem przy łopacie dźwigałem ciężkie kamienie, tzn takie gruzły trochę siły mi przybyło, chcę by trening plan był tak rozłożony żeby mi na wyglądzie przybyło i tak samo na sile ;d no tak równo ;d, nie wiem czo to jest ważne co pisze ale może :D.Na klatę jak próbowałem wydarłem 68kg z trudnościami.

Proszę kogoś kto by mógł mi ułożyć plan w którym naprawdę poprawił swój wygląd żeby klata barki się rozrosły brzuszek trochę zmalał, siły przybyło.

mam takie wyposażenie

1 hantla : ok. 15 kg do rozkładu na mniejsze obciążenie takie jak : 4x2kg 2x2kg

2 hantla: 2x2.5kg

mam też ławeczkę.

Mógłby ktoś jeszcze ułożyć dietę do ćwiczeń ??

Pozdrawiam i Dziękuję za Chęci.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Nie poszalejesz za bardzo, masz mało obciążenia.

Proponuje zaglądnąc do dwóch działów:

Trening w domowych warunkach, postaraj się załatwić drążek to podciągania, wiele ci to da. Tam znajdziesz też plany pod swój sprzęt.


Odżywianie - tam dowiesz się jak się prawidłowo odzywiać, nie musisz od razu układać wyliczanych diet, zacznij po prostu zmieniac nawyki na lepsze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do oceny

Następny temat

PLAN DO OCENY

WHEY premium