SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Plan + ciekawa dieta ZIELONY

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 565

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3221
Witam!!

Mam 17 lat 189cm wzrostu i ważę 78 kg kiedyś brałem się za ćwiczenie ale nie widziałem efektów i się tym nudziłem ćw jakis czas TKD. mam dostęp do hantelków 4-9kg ławeczki drażek i uzupełniam jeszcze sprzęt. Prosił bym o jakis fajny plan treningowy. i moze jakąś diete

z góry dziękuje.

:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1767 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 19513
Wszystko znajdziesz tutaj: http://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html
Jeśli czegoś nie jesteś pewien to pytaj.
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5749 Napisanych postów 138685 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 960201
my gotowcow nie podrzucamy, to ty chcesz cwiczyc i cos robic z soba, nam na tym nie zalezy co ty bedziesz robil, wiec jedynie mozemy konsultowac twoje propozycje/plany, troche samodzielnosci.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena nowego FBW

Następny temat

TOTAL CORE ktos cwiczył? albo na kolysce do brzuszkow

Co powoduje choroby serca, tłuszcze, cholesterol a może białka zwierzęce? Co powoduje choroby serca, tłuszcze, cholesterol a może białka zwierzęce? Trener Ksiądz pręży muskuły na plaży w Łebie Trener Ksiądz pręży muskuły na plaży w Łebie Jem mało a waga stoi w miejscu, w czym problem? Jem mało a waga stoi w miejscu, w czym problem? Aminokwasy EAA skutecznie budują masę mięśniową Aminokwasy EAA skutecznie budują masę mięśniową 7 przykazań stosowania węglowodanów 7 przykazań stosowania węglowodanów Ranking IFBB 2018 - Bikini Fitness Ranking IFBB 2018 - Bikini Fitness Ciasto z rabarbarem - wersja light Ciasto z rabarbarem - wersja light Ranking IFBB 2018 - Fitness plażowe Ranking IFBB 2018 - Fitness plażowe