SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Plan.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 704

napisał(a)
Temat przeniesiony przez Ekspert-SFD z działu Trening dla zaawansowanych. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 25 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 217
A wiec tak od jakiegos dluzszego czasu ide programem 100 pompek i postanowilem zakupic hantle i zrobic krok na przod ze wzgledu na to ze pracuje od 7 do 16 i wracam do domu o 18 a wstaje o 5 to nie mam czasu na silownie ale godzinke czasu na trening hantlami zawsze sie znajdzie . Trzymam diete przytylem w pol roku z 74 do 85.5 robiac tylko pompki i jedzac odpowiednio i teraz zamaist pompek che zaczac trening hantlami o to moj plan: Wtorek: Biceps klata Czwartek: triceps przedramie Sobota:plecy barki i mimo czytania forum oraz artykulow nie moge dojsc ile cwiczen i ile seii i powtorzen robic czy plan Np: biceps 4 cwiczenia 5 serii 8-15 powtorzen klata tak samo jest odpowiednim treningiem na dobry rozrost i spuchniecie ? Pierwsze 2-3 miesiace chce cwiczyc na sucho pozniej bawic sie w suplementy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4707 Napisanych postów 133378 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 728882
podsumowujac rozpisz dokladnie jaki masz sprzet? tylko hantelki?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 25 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 217
TAK oraz uchwyty do pompek poki co musze sobie z tym poradzic pozniej zainwestuje w hantle lamana oraz dluga.
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 237 Napisanych postów 27060 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 75953
ja bym kupił drążek + poręcze i skupił się na ćwiczeniach na ciężarze ciała + jakieś obciążenie (kamizelka, krążki i sznur), potem jak już znajdziesz czas to łapać żelastwo albo robić dalej SW
napisał(a)
Początkujący
Myslalem wlasnie tez nad drazkiem ale jestem w tym cienki nie ma co bajerowac dlatego narazie chce zrobic 4 do 6 tyg w rozbudowe miesni hantlami a pozniej siolowke tak samo aby moc robic inne cwiczenia np na drazku wlasnie ale na ta chwile mnie interesuje tylko ilosc cwiczen roznych oraz serii i powtorzen czy na poczatek moze byc czy za malo tego i zwiekszysc cos np ilosc serii?
Przeczytalem twoj artykul o procentowosci miesni i juz wiem ze jestem w bledzie ale i tak nie do konca rozumiem....

Zmieniony przez - Wojdylak92 w dniu 2015-03-23 22:45:59
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4707 Napisanych postów 133378 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 728882
napisał(a)
Początkujący
a wiec robie 8-12 tyg na mase i rozbudowe pozniej na sile sprobuje dojsc samemu jak najlepiej robic serie i jakie cw dam znac za miesiac czy dwa czy jest jakis progres dzieki chlopaki.
napisał(a)
Ekspert
12 tyg minimu, powoli z glowa bez zbednego fatu
napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 10 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 46
napisał(a)
Początkujący
Mam juz dodatkowe obciazenie zaraz bede mial lawke nabralem masy bo przy moim wzroscie nawet 85 kg slabo wyglada a mieszkamnnanwiosce bez silowni w niemczech wiec jestem skazany na hantle poki nie dokupie lawki a pozniej hantli dlugiej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

geny brzucha? ciekawostka

Następny temat

Coś na spalanie i wyrobienie mięśni.

Arnold o sterydach i gwiazdach kulturystyki Arnold o sterydach i gwiazdach kulturystyki Chloryn sodu, hit czy kit? Chloryn sodu, hit czy kit? Kreatyna - dlaczego nie działa? Kreatyna - dlaczego nie działa? Patryk Jaśkiewicz – ocena sylwetki Patryk Jaśkiewicz – ocena sylwetki  Ilona Świerk zostanie mamą! Ilona Świerk zostanie mamą! Kto zagra Arnolda Schwarzeneggera w filmie "Bigger"? Kto zagra Arnolda Schwarzeneggera w filmie "Bigger"? Naleśniki z malinami i migdałami Naleśniki z malinami i migdałami Kasia Dziurska zrobiła sobie tatuaż. Zobacz jak wygląda! Kasia Dziurska zrobiła sobie tatuaż. Zobacz jak wygląda!