SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3692
Siemanko.Wczoraj prosiłem abyście ocenili i poprawili mój plan.Jak się okazało był do ****.Nie patrzyłem na plany jakie są na tej stronie ale na wasze podpowiedzi i ułożyłem go jeszcze raz.Proszę jeszcze raz o ocenę i poprawki.
Dzień pierwszy:
biceps 4/x10(sztangą)
biceps (hantle) 3x10
biceps na kolanie 3x10
przedramie (hantle) 4x10
przedramie(sztanga) 4x10
triceps 4x10 (wyciąg)
triceps 4x10 (hantel)
Dzień drugi:
Klata 4x10
Klata (hantle) 4x10
barki 4x10
barki (hantle) 4x10
Wiosłowanie 4x10
motyle 4x10
kaptury 4x10
P.S. Po każdym treningu worek. W dzień pierwszy mam również nogi ale najpierw wolałbym abyście to ocenili.Czekam, z góry dzięki i pozdrawiam.

"Nie trzeba być większym żeby wygrać, wygrywali mali" :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25954
Staz? Wiek ?

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3692
Dopiero zaczynam tzn trenowałem w tamtym roku ale kilka miesięcy tylko. Mam 16 lat.Przeciw wskazania to ograniczenie ćwiczeń na barki i klatkę. Mam problem z obręczą barkową (staw mi wyskakuje z panewki od uderzenia sprzed paru lat).

"Nie trzeba być większym żeby wygrać, wygrywali mali" :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25954
W takim tazie kolego podesle Ci linka w ktorym masz gotowy plan dla siebie. Jest idealny na pocztku przygody z silownai i zaden split nei jest porownywalny do roztrenowania 3 razy w tygodniu calego ciala. Uwzglednij swoja kontuzje cwiczeniami ktore nie obciazaja stawu barkowego i daj plan do poprawy.
ACT:
https://www.sfd.pl/[art]_ACT,_czyli_trening_dla_początkujących_by_georgu!-t350762.html

Narazie ode mnie to tyle.

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2920
No to raczej zamiast takiego splita daj sobie FBW, poczytaj w postach podiweszonych jest art FBW by Georgu - walnij sobie na przemiennie 2 plany A i B i daj do oceny , a tak w ogole to konsultowales z lekarzem czy ta kontuzja nie zaszkodzi Ci jeszcze bardziej? Rozsadnie dobieraj obciazenie

No i adekwatnie do zamierzonego celu postaraj sie o dietke (masa/redukcja) i ewentulanie jak jestes na redukcji to dodaj aeroby... Ile robisz tego worka?

Zmieniony przez - kaczi_m w dniu 2008-01-08 13:44:52

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3692
Dzięki za odp:) Tak konsultowałem,mogę trenować tylko po prostu nie mogę sobie zarzucać zbyt wielkich ciężarów żeby właśnie się kontuzja nie pogłębiła bo wtedy już by było nie dobrze.Hmmm a ten plan jest zupełnie do **** czy nie jest taki najgorszy?? Pytam tak z ciekawości:D

"Nie trzeba być większym żeby wygrać, wygrywali mali" :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3692
Dietkę mam a na uzupełnienie kupiłem sobie gainera.Worek robie po jakieś 15-20min.Z tym że właśnie dwa razy w tyg. Więcej nie mam czasu trenować.Chodzę też na karate kyokushin.

"Nie trzeba być większym żeby wygrać, wygrywali mali" :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25954
Zawsze musisz pamietac przy ukladaniu o zapotrzebowaniu kalorycznym ktore z wieksza aktywnoscie wzrasta

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3692
Będę pamiętał:).Gdy ćwiczyłem w tamtym roku przez te kilka miesięcy (bez odżywek) efekty były,mimo że plan ułożyłem sobie sam i przypuszczam że nie był za ciekawy i też z tego powodu się tak napaliłem teraz żeby przed wakacjami przybrać trochę na masie i przytyrać:)

"Nie trzeba być większym żeby wygrać, wygrywali mali" :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2920
Jak pytasz z Ciekawosci to do dupy ten plan :) mowie Ci FBW najlepsze tylko na poczatek nie szalej za bardzo i pamietaj zeby daj troche odpoczac miesniom :)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3692
Dzięki za szczerość hehe:) spoko będę pamiętał:) dzięki za rady

"Nie trzeba być większym żeby wygrać, wygrywali mali" :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

15/10/5 ???

Następny temat

kilka pytan odnosnie redukcji i nie tylko

Wiecej