SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Placuszki jabłkowe by Julcziik

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1011

napisał(a)
Malinowa SZEFOWA KUCHNI Moderator
Ekspert
Szacuny 2313 Napisanych postów 20243 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 85763
Placuszki jabłkowe by Julcziik

Składniki:

- 2 jajka
- kawałek jabłka (może być ćwiartka średniego)
- 60g kaszy manny
- 15g wpc
- cynamon, łyżeczka proszku do pieczenia

Przygotowanie:

1. Białka ubijamy na bardzo sztywną pianę. Jabłka ścieramy na najmniejszych oczkach.
2. W osobnej misce mieszamy pozostałe składniki, dodajemy jabłka i 3-4 łyżki białek.
3. Dokładnie mieszamy , można dolać trochę wody. Dodajemy pozostałe białka i delikatnie razem mieszany.
4. Nakładamy łyżką na rozgrzaną patelnię i smażymy z obydwu stron.

Wartości:

B: 30,9
T: 10,8
W: 46,8
Kcal: 404

„Rób to, co możesz, mając do dyspozycji to, co masz, tam, gdzie jesteś”

Moderator w dziale KUCHNIA SFD http://www.sfd.pl/Kuchnia_SFD-f356.html

Malinowy blog kulinarny http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 72 Wiek 27 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1032
suuper przepis :):)
Tak trzymać
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 192
Czym mogę zastąpić kasze manne?
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3982 Napisanych postów 34893 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 253275
Proste a na pewno smaczne

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 688 Napisanych postów 9694 Wiek 17 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 306224
bluefans
Czym mogę zastąpić kasze manne?

W sumie dowolną mąką, choć tutaj nie wiem jak ze smakiem :)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 192
zrobiłem tylko z wpc i wyszło nawet nawet :) takie małe omleciki z jabłkiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krakersy

Następny temat

Bezglutenowe tradycyjne kluski śląskie by Malinowa

Kulturyści, którzy twierdzą, że są naturalami Kulturyści, którzy twierdzą, że są naturalami Piotr Zieliński - ocena sylwetki Piotr Zieliński - ocena sylwetki Pieczywa chrupkie - porównanie okiem dietetyka Pieczywa chrupkie - porównanie okiem dietetyka Czy kulturystyka szkodzi sercu? Czy kulturystyka szkodzi sercu? Kiedy nie sięgać po anaboliki? Kiedy nie sięgać po anaboliki? Bo zawsze znajdzie się ktoś większy... Bo zawsze znajdzie się ktoś większy... Szymon Łada - ocena sylwetki Szymon Łada - ocena sylwetki Trening nóg - podstawowe zasady dotyczące treningu nóg Trening nóg - podstawowe zasady dotyczące treningu nóg