SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Placki sniadaniowe.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517











Wrzucam przepis na placki jakie czasem jadam na sniadanie( w sumie daje rade tylko zjesc jeden reszte wcina chlopak;) Podobne przepisy juz byly wiec jezeli uwazacie ze ten jest nie potrzebny to go usuncie

produkty:

*pol szklanki platkow owsianych
*jedno cale jajko, jedno bialko
*serek wiejski
*banan
*pol szklanki ostrebow
*dwie lyzki siemia lnianego
*lyzka miodu
*tluszcz do smazenia(kto jak woli, moze byc sam teflon jednak bedzie ciezej;)

Bialko ubijamy na gesto, obok w blendrze miksujemy wczesniej namoczone platki owsiane ,banana, dorzucamy siemie lniane, ostreby, zoltko jaja i serek, wszystko razem miksujemy. Przygotowana mase mieszamy delikatnie z ubitymi wczesniej bialkami. Na rozgrzanej patelni smazymy male placki .Uwaga ! starajcie sie robic je jak najciensze i smazcie na wolnym ogniu inaczej w srodku beda surowe a na zewnatrz za bardzo sie spieka. Usmazone juz placki polewamy miodem i wedlug uznania posypujemy rodzynkami.



Zmieniony przez - Malinowa w dniu 2009-02-09 11:54:21

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 290 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 588
Mniam zdrowe i pyszne, to moje ulubione żarełko (nalesniki, placki i omlety ! Ale przy odchudzaniu lepiej je bardzo ograniczyc, bardzo duzo węglowodanów.

Jeśli Ci pomogłam SOG-nij mnie :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5727
Dobry patent.
SOG już nie wchodzi
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 263 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5410
robiliscie moze bez tego:

*pol szklanki ostrebow
*dwie lyzki siemia lnianego

??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Wczesniejsze przpeisy sa wlasnie bez tego, ale jak dla mnie to warto dodac sobie otreby i siemie lniane , w smaku duzej roznicy nie ma za to bardziej sie zapchasz i metabolizm przyspieszysz.Ogolnie to kto jak woli, sklei sie i bez tego.

edit: aha i widze ze zrobilam blad w przepisie, otrebow nie ostrebow

Zmieniony przez - Malinowa w dniu 2009-02-09 17:15:24

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 263 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5410
oki dzieki za odp

ps nie zmienialem "ostreby" zeby nie naruszyc praw autorskich
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
przypaliłaś te placki.
Troszke białka w nich mało ale pewnie smaczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11694
Szklanka z Jacka Danielsa i szpan :D

Deep into yourself is where You will find motivation.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
lubie takie przypalone to se przypalilam a szklanki? czy ja wiem czy taki szpan, innych nie mam

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Wiecej jajek i da sie zjesc...
Sog !

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-02-10 09:47:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pyszny sosik do wszytkiego !!

Następny temat

Risotto z kurakiem po meksykańsku

WHEY premium