SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Placki owsiane - przepis

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2986

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 267 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1917
Witam, szukałem przepisu na placki owsiane ale w większość były to albo z odżywką białkową (a to mnie nie interesuje bo mi suple typu białko i węgle w diecie nie potrzebne) ale po prostu zwykły i znalazlem tylko jeden ale wstawiony przez jakiegoś 16 latka który się pytałem czy jest to dobre bo koledzy mu podpowiedzilI
Mianowicie:
5 białek jaj , 1 żółtko i płatki i to miksujemy i dajemy na patelenie, to jest dobry przepis?
Jak nie to prosze o korekty, w ogole mam takie jedno pytanie, gdzie znajde przepisy na fajne ale dietetyczne przepisy na tym forum , jest jakis taki dzial/temat?

dziękI!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 4463 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78211
przecież w tym dziale - kuchnia jest mnóstwo przepisów

Zmieniony przez - poskramiacz_tluszczu w dniu 2014-09-17 20:24:25

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 267 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1917
No jakbym nie mial problemu ze znaleziemniem dobrego na redukcje to bym nie pisal, znalazlem jakis ale z bananami
A ta wersja 5 bialek zotlko i platki owisane zmiksowane jest dobre?
Moze ktos robi czasem sobie i podzieli sie przepisem taka na redukcje, zeby nie bylo to bombą wegli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4839
Dobry przepis.
Do jajek wsyp płatki, dobrze wymieszaj i odstaw na 10-15 minut, to nie będzie taki suchy w środku. Możesz dodać słodzik, cynamon, rodzynki, owoce. Duzo węgla nie podbijesz.
Albo w wersji wytrawnej, sól pieprz, mieszanki przypraw, warzywa, kurczak, tuńczyk. Cokolwiek.
ważne, żebyś zostawił na parę minut płatki w jajkach. Możesz to też zmiksować jak już odstoi swoje to będzie inna konsystencja.
Trochę kreatywności...
Na tym forum jest od zarąbania przepisów. Całe strony. Wystarczy chcieć popatrzeć...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kurczak w zielonym curry

Następny temat

TRochę węgli,TRochę wódki, rośnij duży, okrąglutki, Polecam

WHEY premium