SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Placki koty nad koty

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 832

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 289 Napisanych postów 3846 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33264
Z racji świąt dostałem olśnienia pańskiego i wymyśliłem przepis na placki. Są tak smaczne że sam jestem w szoku jak to wyszło.

Skład:
Płatki górskie
Daktyle
Jajko
Mleko
Proszek do pieczenia
Olej kokosowy

Przyrządzenie :
Mixuje pół szklanki mleka, jedno jajko i garść daktyli bez pestek. Po zmixowaniu dodaje szklanke płatków górskich i pół łyżeczki proszku do pieczenia, ponownie mixuje. Smażymy i jemy. Ja tre jeszcze jabłko na posypkę. Smak 10/10 uczta dla kubeczków.

2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 289 Napisanych postów 3846 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33264
P.S
Zrobiłem dzis na oko, masa końcowa przed smażeniem nie może być za gęsta ani za rzadka, taka w sam raz. Zawsze można dosypać płatków albo dolać mleka.

Zmieniony przez - duckland w dniu 2018-03-31 20:14:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
blue_hope Doradca
Ekspert
Szacuny 3208 Napisanych postów 15808 Wiek 30 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 146708
Proste i fajne. Dodatek daktyli na pewno fajnie się komponuje
3

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lody białkowe