SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Placki, placuszki marchewkowe ;-)

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 682

napisał(a)
blue_hope Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2702 Napisanych postów 14291 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 123471
Placuszki marchewkowe

Marchew utrzeć na dużych oczkach tarki, wsypać słodzidło (u mnie stevia) wymieszać z jajkami. Olej rozpuścić na patelni i formować placki.
Podawać poprószone z cynamonem

Pewnie znane, ale nie znalazłam przepisu w dziale, więc wrzucam swojego pewniaka

(w makro wrzuciłam ksylitol z racji tego, że w bazie nie ma stevii z zielonego listka )

Wstawiam, by się nie zgubiło

1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierś z kurczaka bez panierki i tłuszczu

Następny temat

Naleśniki ze szpinakiem, mozarellą i cebulką ;-)

Duże i silne mięśnie grzbietu, czyli trzeba mieć plecy! Duże i silne mięśnie grzbietu, czyli trzeba mieć plecy! Najlepsze witaminy dla początkujących Najlepsze witaminy dla początkujących Tajemniczy zabieg Alexandry Stasiak Tajemniczy zabieg Alexandry Stasiak Katarzyna Kozakiewicz-Kowalik - ocena sylwetki Katarzyna Kozakiewicz-Kowalik - ocena sylwetki Plan treningowy na masę dla ektomorfika Plan treningowy na masę dla ektomorfika Efedryna - stosowanie, działanie Efedryna - stosowanie, działanie Katarzyna Dudek zdobywa kartę IFBB ELITE PRO! Katarzyna Dudek zdobywa kartę IFBB ELITE PRO! 73 - latek, który swoim ciałem zawstydził większość mężczyzn, nie tylko w swoim wieku! 73 - latek, który swoim ciałem zawstydził większość mężczyzn, nie tylko w swoim wieku!