SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Piotruś Foto

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3167

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 304
Witam Jestem Piotrek.
Moja przygode z siłownia zaczałem 5 miesiecy temu, nie liczac cwiczeń domowych w gimnazjum.

Wzrost: 185cm
Waga: 83kg
Staż: 5+ miesiecy
Dieta: rozpocząłem włąsnie diete Dukana,

Chciałbym osiagnać 6pack na lato.
Oto moje dotychczasowe efekty.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Włąśnie zaczałem ćwiczyć a6w.
Chodze na siłownie 4 razy w tyg.

napisał(a)
Początkujący
Moj plan:
Poniedziałek KLATA
-wyciskanie na ławce prostej sztangą
-wyciskanie na ławce prostej hantlami
-wyciskanie na ławce skośnej sztanga
-wyciskanie na ławce skośnej hantalmi
-rozpietki na buterflyu

Wtorek Barki:
- unoszenie hantli w góre siedzac
- wyciskanie na szmicie
-wyciskanie na hamerze
-unoszenie hantli w bok stojąc

Sroda: BICEPS TRICPES
- zginanie przedramion ze sztangielkami na prezmeian stojac
-modlitewnik
-zginanie przedramion na wyciagu dolnym
-zginanie przedramion ze sztanga

-Prostowanie przedramion na maszynie siedziac
-francuskie wyprosty leząc
-prostowanie przedramion na wyciugu górnym

Piatek PLECY + Klata
-nie chce misie pisac :P

Do tego codziennie robie brzuch + aeroby 20min

Zmieniony przez - Piotrus93 w dniu 2012-03-15 17:50:04
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 20118 Wiek 13 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 184230
Sezon oficjalnie uznaję za rozpoczęty.

Czemu nie ćwiczysz nóg? Czemu Dukan? Czemu szóstka Vadera? Czemu nie ma normalnych nazw ćwiczeń? Czemu nie rozpisałeś pleców? Skąd w ogóle pomysł na taki plan?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 38143
haha jw B-)
jak Ty chcesz wgl robić dwie duże partie na jednym treningu tzn. Plecy+Klata ?

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

napisał(a)
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13960 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 100558
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29740
Jasne że sie da, co ma się nie dać !! Gorzej z tym jakie efekty tego treningu będą ;) Diete weź se chopie troche poczytaj i ułóż pod siebie, nie wierz w żadne diety "cud". A6W dobrym treningiem też nie jest, najwaażniejsze to spalić tłuszcz a tłuszcz spala się nie ćwiczeniami na brzuch a ćwiczeniami typu aeoroby, interwały, HIIT. Co oczywiście nie znaczy że masz nie ćwiczyć brzucha wgl, ale katowanie codziennie A6W ma mały sens ;)
Powodzenia, popracuj nad szczegółami treningu i diety i będzie dobrze ;)

Dostałeś rower więc pedałuj :)

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 20118 Wiek 13 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 184230
A jakie będą?
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13960 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 100558
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29740
Hehe każdy jest inny, na każdego trening działa inaczej ;D Jak masz efekty- to nie ma problemu ;)

Dostałeś rower więc pedałuj :)

napisał(a)
Ekspert
Killing232
Hehe każdy jest inny, na każdego trening działa inaczej ;D Jak masz efekty- to nie ma problemu ;)

Czytamy->ćwiczymy->sprawdzamy wiedzę w praktyce->czytamy->ćwiczymy->sprawdzamy wiedzę w praktyce->czytamy->ćwiczymy->sprawdzamy wiedzę w praktyce->zaczynamy doradzać innym.

A nie

ćwiczymy miesiąc->doradzamy innym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie miesnie zaangazowane

Następny temat

Rozpiska treningów

Technika ćwiczeń - uwarunkowania anatomiczne Nowy etap w życiu Huberta Kulczyńskiego! Wspaniałe nagrody za I miejsce Ben Weider Legacy Cup Leksykon suplementacji: 1,3 Dimethylamylamine DMAA (geranium) Doping mózgu - suplementy dla studentów Funkcje motoryczne - dlaczego są ważne? Suplementy w trakcie treningu - co możemy wykorzystać? Wywiad z Natalią Czajkowską