SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pietnastak do oceny

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5141

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 476

Witam
Mój staż to niecałe 2 lata. Trenuje bez diety. Chciałbym żebyście ocenili mój wygląd i osiągi stosunkowo do wieku. Moje rekordy to: wyciskanie- 105 kg na prostej, biceps- 60 kg na sztandze. Waże teraz 70 kg; w bicepsie mam 38cm, w tricepsie 38,5. Gdy zaczynałem ćwiczyc miałem w łapie 26 Obecnie zajmuje się łapaniem masy, bo jest za cienko wg mnie
1

Bądź twardy nie bierz się za koks.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 476

To moje plecy z wakacji...
1

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 977 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19549
w bicepsie mam 38cm, w tricepsie 38,5. , a ile masz w lewym cycku a ile w prawym?
napisał(a)
Początkujący

Triceps...

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 311 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17154
masz racje jest cienko
PS. jak mierzysz triceps ze Ci wicej wychodzi na wyproscie raczej nie ?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3094
No nienajlepiej to wygląda.trenuj dalej.Chudo

Zdrowia!!!

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2035 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 34206
sylwetka dobra, pozowanie z dupy...sog
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 315 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17021
noo nie jest źle według mnie

w bicepsie mam 38cm, w tricepsie 38,5

tak z ciekawości ;) jak jak Ty to mierzyłeś ??
napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12954
Kurza klatka. Lacze sie w bolu ;)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 369
jak na 15 lat hmm to moze byc... chodz chudo jest.. masuj. pzdr.

Zmieniony przez - Sylwek1900 w dniu 2009-03-29 20:53:36
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6024
nie zapominajcie panowie, że kaptury trochę odstają :) sog

suchar

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16 lat... 1 rok na siłowni ...

Następny temat

21 lat

Zerwanie mięśnia, jak do tego dochodzi? Zerwanie mięśnia, jak do tego dochodzi? Dieta IF - 3 powody, dla których warto stosować przerywany post Dieta IF - 3 powody, dla których warto stosować przerywany post Leksykon suplementacji: Kurkumina Leksykon suplementacji: Kurkumina TOP 10 najbogatszych kulturystów na świecie TOP 10 najbogatszych kulturystów na świecie „Dieta McDonald’s” oraz kiedy zaczyna spalać się tłuszcz?! „Dieta McDonald’s” oraz kiedy zaczyna spalać się tłuszcz?! IV edycja Konferencji Fitness PEI już 24 marca 2018 na PGE Narodowym w Warszawie! IV edycja Konferencji Fitness PEI już 24 marca 2018 na PGE Narodowym w Warszawie! Krwiak, przyczyny i leczenie Krwiak, przyczyny i leczenie Przedtreningówka domowej roboty Przedtreningówka domowej roboty