SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pietnastak do oceny

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5298

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 476

Witam
Mój staż to niecałe 2 lata. Trenuje bez diety. Chciałbym żebyście ocenili mój wygląd i osiągi stosunkowo do wieku. Moje rekordy to: wyciskanie- 105 kg na prostej, biceps- 60 kg na sztandze. Waże teraz 70 kg; w bicepsie mam 38cm, w tricepsie 38,5. Gdy zaczynałem ćwiczyc miałem w łapie 26 Obecnie zajmuje się łapaniem masy, bo jest za cienko wg mnie
1

Bądź twardy nie bierz się za koks.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 476

To moje plecy z wakacji...
1

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1013 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27262
w bicepsie mam 38cm, w tricepsie 38,5. , a ile masz w lewym cycku a ile w prawym?
napisał(a)
Początkujący

Triceps...

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 311 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17154
masz racje jest cienko
PS. jak mierzysz triceps ze Ci wicej wychodzi na wyproscie raczej nie ?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3094
No nienajlepiej to wygląda.trenuj dalej.Chudo

Zdrowia!!!

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2035 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34206
sylwetka dobra, pozowanie z dupy...sog
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 315 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17021
noo nie jest źle według mnie

w bicepsie mam 38cm, w tricepsie 38,5

tak z ciekawości ;) jak jak Ty to mierzyłeś ??
napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 407 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12954
Kurza klatka. Lacze sie w bolu ;)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 369
jak na 15 lat hmm to moze byc... chodz chudo jest.. masuj. pzdr.

Zmieniony przez - Sylwek1900 w dniu 2009-03-29 20:53:36
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6024
nie zapominajcie panowie, że kaptury trochę odstają :) sog

suchar

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16 lat... 1 rok na siłowni ...

Następny temat

21 lat

John David Glaude - od otyłego do bestii John David Glaude - od otyłego do bestii Fit Lovers wystąpią w popularnym reality show! Fit Lovers wystąpią w popularnym reality show! Jakie owoce jeść po treningu? Jakie owoce jeść po treningu? Kwas mlekowy chroni komórki Kwas mlekowy chroni komórki SERM zwiększają poziom testosteronu tylko u mężczyzn SERM zwiększają poziom testosteronu tylko u mężczyzn Zespół skrzyżowania górnego - rozpoznanie i leczenie Zespół skrzyżowania górnego - rozpoznanie i leczenie Żucie mięsa, a wykorzystanie aminokwasów Żucie mięsa, a wykorzystanie aminokwasów Trzymaj swój apetyt w ryzach! Trzymaj swój apetyt w ryzach!