SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pies mnie ugryzl.

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1056

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pytam z ciekawosci, co by mi grozilo gdybym zabil czyjegos psa w obronie wlasnej?. Jest taka sutulacja: Ide droga publiczna, wybiega przez brame pies kogos i zaczyna mnie grysc, ja w obronie wlasnej go kopnolem po czym pies zdechl. Kto jest winien i co komu grozi?. Wlasciciel psa czy broniaca sie ofiara?. Mały spor z kolezanka:D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9940
Teoretycznie możesz zabić psa w obronie własnej, ale w życiu może być zupełnie inaczej. Pójdź na policję i opowiedz o wszystkim, zanim zrobi to Twoja koleżanka, bo możesz mieć później spore problemy.

Asia_Asia

Ucz się, lecz u uczonych, nieuczonych sam nauczaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Porównujesz koleżanka do psa?

Nie raz mi się zdarzyło zbutować psa, który się na mnie rzucił w środku miasta trochę **** poleciało z moich ust, ludzie zbulwersowani i poszedłem dalej ;]

szczerze to nic sie w przypadku psa nie stanie jesli obrona wlasna

to tak jakbys zabila komara, który Ci atakowal
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jessie Church

Następny temat

walka z trądzikiem

Wiecej