SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy rok treningów silowych

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 239
Mam 25 lat. Moim celem jest zgubienie troche tluszczyku.

Naczytalam sie juz duzo o diecie i wiem, ze odgrywa glówna role w spalaniu tluszczu. Chciałabym jednak dorzucic do tego cwiczenia.
Obliczylam zapotrzebowanie dzienne. Obcielam 300kcal. 2g/kg białka i tylko zdrowe nieprzetworzone produkty, wiec w tej kwestii raczej nie mam watpliwości.

Pare znajomych zachecało mnie do cwiczen silowych. To dobry pomysl? Nie nabiore w ten sposob mieśnia?

Znalazlam coś takiego w dziale na mezczyzn
https://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985-s113.html

Wyglada calkiem rozsadnie i prosto!

Chciałabym isc tym planem treningowym i dorzucic do niego 2-3 razy w tyg aeroby.

Slyszalam ze interwaly tez sa bardzo wazne! Moge zamiast jednego dnia treningowego robic interwaly? Bo kazdy dzien treningowy wyglada tak samo.
Zmiana jednego z nich na interwaly wplynie pozytywnie na efekty?

Mozna robic w jednym dniu interwaly i pozniej do tego aeroby?

Moze powinnam robic ten trening silowy, ale nie 3 razy w tyg tylko 1-2? Co sadzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szklana kula w naprawie, nic nie powróżę

Najważniejsza jest DIETA.
Jak jesteś początkująca, to trzymając michę sensownie schudniesz od każdej aktywności fizycznej. Pozostaje pytanie, jaka będzie jakość tego schudnięcia.

Nic o Tobie nie wiemy, więc co mamy powiedzieć? Ćwicz i baw się dobrze
Chcesz kompleksowych porad - zajrzyj do regulaminu działu, to dowiesz się co zrobić, żeby je uzyskać.



Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-08-01 14:43:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

micela-bedzie cos z tego?

Następny temat

Patrz, jakie france SPAM

WHEY premium