SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy raz na siłce , jaki plan treningowy ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 131
Witam jestem tutaj nowy na forum , mam 16 lat 173cm wzrostu waze 57kg i już byłe w środę i w piątek na siłce i kupuje karnet i będę chodził w pon,śr,pt,ndz, i mam cel taki aby przytyć , trzymać diete a puźniej białko na mase. Chcę przytyć tak z 10kg i wyrzeźbić się temu że mam odstające żebra i chcę na mase i proszę was abyście mi rozpisali plan w jakie dni co mam robić. Chce z miesiąc jeszcze tak pochodzić albo ze dwa miesiące na sucho z dietą puźniej kupić białko i brać białko i siłka do tego głównie chcę sie skupić na klatce-plecach i rękach. Czy jak będę brał białko to jak się to mówi czy się przybije ? będe szerszy itd ? Czy trzeba też kreatyne brać ? podobno wyżera wątrobe i wgl. i po tym jak słyszałem jak ktoś ćwiczy i bieże kreatyne i tam wyrzeźbi sie itd. a puźniej zrobi przerwe to wszystko spada tzn brzucha sie ma itd i czy to prawda ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Poczytaj forum, nabierz wiedzy teoretycznej. Z takim podejściem jak teraz (zestaw dyskotekowy - klata-łapy) tylko stracisz kasę na karnety. O odżywkach nie wspomnę, bo to w ogóle jakaś egzotyka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1006
Po 1 jak chcesz przytyc to zapraszam do fast food'a. po 2 wydaje mi sie ze chcesz złapać mase mieśniową a 10 kg to jest nic bo przytyciu bedziesz wazył 67 kg. po 3 to zestaw dyskotekowy ? zajmij się lepiej calym cialem na poczatku. Radze FBW i wolne ciężary. po 4 ktos Ci nasciemnial o kreatynie. po 5 Suple zostaw sobie na pozniej... po jakims pol roku zacznij dopiero myslec nad tym... teraz trzymaj diete i pojdziesz do przodu. po 6 to post https://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html  jest jak najbardziej dla Ciebie. pomoże Ci z watpliwosciami.

Powodzenia! Zadowalajacych efektów życze:)

Sory za bledy ale klawka mi pada.

Pozdr.

Work it harder, make it better!
Do it faster, MAKES US STRONGER!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

klatka cwiczenia-walka z genetyka

Następny temat

Prośba o ocenę i ewentualne poprawienie błędów planu dla początkującego

WHEY premium