SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pierwszy efekt najważniejsz:)- O przedramionach słów kilka

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9016

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2854
Wszystko fajnie ale rysunki mi nie pasuja..... (gdzie sa zginacze a gdzie prostowniki:)? )
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3923 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35086
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2854
Chodzi mi o to ze chyba pomyliles nazwy calych grup. Prostowniki sa tam gdzie zginacze a zginacze tam gdzie prostowniki
napisał(a)
WODYN TRENING
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 14936 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31442
Dobrze napisal. Sprawdz w atlasie anatomii.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10613 Napisanych postów 43370 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
SOG!
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9813 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 111035
w fajny sposob napisane napewno sie przyda poczatkujacym
takie male zastawienie jakie ja stosuje na przedramie wychodzi mi 12 seri

podciaganie sie nachwytem w pelnym ruchu na koncowce drazka(
uginanie nadgarstkow podchwytem
ugnianie ramion z sztanga nadchwytem
najczesciej lacze przedramie z bickiem

SOG micku

Zmieniony przez - 50 Dollars w dniu 2007-01-06 23:27:38

pozytywny jak HIV

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST-ok??

Następny temat

Wazne pytanie

Owoce to kluczowy element diety? Jakie owoce wybrać? Owoce to kluczowy element diety? Jakie owoce wybrać? Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Podstawowe ćwiczenia na przyrost mięśni Podstawowe ćwiczenia na przyrost mięśni Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Czas napięcia mięśnia, jako sposób na wzrost masy mięśniowej Czas napięcia mięśnia, jako sposób na wzrost masy mięśniowej Katarzyna Kowalik - ocena sylwetki Katarzyna Kowalik - ocena sylwetki Kolejne sukcesy Polaków na scenie kulturystyki i fitness! Kolejne sukcesy Polaków na scenie kulturystyki i fitness!