SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl prop

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1316
Połknąłem pół tabletki cabaseru w piątek 22 czerwca, jutro pójde zrobić badanie, ale przy wysokiej prolaktynie raczej bym czuł spore zmęczenie(chyba).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Nie koniecznie , nie trzeba czuć zmęczenia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Skoro łyknąłeś cabaser 3 dni temu, a 2 dni temu zaczęły się problemy, to rzeczywiście mało prawdopodobne, że to od prolaktyny.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1316
To zrobie jutro badania na prolke, estradiol, progesteron, lh, fsh. Coś jeszcze do takiego zestawu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14595
a jakie efekty masz do tej pory ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
gajdol1
a jakie efekty masz do tej pory ?
nie pytaj co chwile o efekty wszystko zalezy od doswiadczenia,diety,regeneracji,treningu i danego czlowieka co z tego ze ktos Ci napisze jakie mial efekty na cyklu skoro Ty bedziesz/mozesz miec zupelnie inne
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1316
Póki co to mam więcej skutków ubocznych niż korzyści
Ale jeżeli wymieniać zalety, to; duży wzrost siły, ogromna pewność siebie, dobry humor.

Dzisiaj po 15 odbiore badania i zobaczymy co tam nie gra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1316
Wszystkie badania wyszły poprawnie, estradiol troche ponad norme, prolaktyna w dolnej granicy. Czy to może być od nerek? Kilka lat temu miałem kłębuszkowe zapalenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Jakbyś miał kłębuszkowe zapalenie nerek to już na o tym wiedział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1316
Siema ponownie, postanowilem przedłużyć cykl o 4 tygodnie. Jest elegancko, widać efekty i czuje się świetnie. Robiłem badania kontrolne krew/mocz. Podam wyniki, które są wysoko:

Kreatynina: 1.38 zakres 0.70-1.30
Sód: 142
Cholesterol HDL: 31 zakres 35-80
Cholesterol LDL: 87 zakres 50-100
Trójglicerydy: 311 zakres 50-150

Do tego lymfocyty, rbc, hgb, plt bardzo wysoko co wskazuje na gęstą krew. Z suplementów ładuje magnez/potas, omega-3, czosnek w kapsułkach. Dorzucić do tego Acard na rozrzedzenie krwi? I jak go ew. dawkować
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl na testo bez badan?

Następny temat

Czy i jaki doping polecacie w mojej sytuacji?

WHEY premium