SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl na propionacie krok po kroku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18900

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

28

Waga

90

Wzrost

178

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

108

Obwód uda

60

Obwód talii

95

Staż na siłowni

10

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

3100 kcal Wklejona na dole tematu

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

0

Opisz swój plan treningowy

Split 4 dniowy

Cel cyklu

Rekompozycja oraz przerwanie zastoju w obwodach i sile

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

0

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

z 25

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Raczej endomorfik ciężko mi schudnać i łatwo przytyć

Stan zdrowia

Dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

Nie wiem

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Klatka 140, martwy 180 trzy razy, przysiad słabo 80kg w seriach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
Są tez po 10 tabl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 177 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8577
Temat odbloku załatwiony chociaż myślałem że w 1 dzień opleciecie większą dawke niż w pozostałe 21 dni brania tyle co w opakowaniu. Teraz najważniejsze ile tygodni cyklu, czy 10 i zużyć 3 i pół fiolki, czy wykorzystać całe 4 fiolki i wyjdzie 11.5 tygodnia. Od razu druga sprawa czy przechowywać z hcg w lodówce czy w szafie moge?
Co do zdj to jak pisałem nigdzie nie umieszczam w necie a jestem rozpoznawalny bo dosć mocno wytatuowany, moge na pw przesłać jak sie da plik przesłać.



Zmieniony przez - leloman w dniu 2017-12-05 14:29:31

Zmieniony przez - leloman w dniu 2017-12-05 14:30:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15728 Napisanych postów 17805 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 195138
Mozesz wykorzystać 4 butle. Hcg w lodówce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
kosta83
Mozesz wykorzystać 4 butle. Hcg w lodówce
nierozrobione moze byc w szafie w chlodmym miejscu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 177 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8577
Dobra wszysko si narazie. Ostanie dwa pytanka kiedy zrobić drugie badania, czy po zakończeniu clomidu i porównać wartości z tymi przed cyklem. I czy ostatecznie kupować osłonke na wątrobe, stawy i serce czy sobie darować? Dodam że nie sram kaską ale jak konieczne to oczywiście zakupie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15728 Napisanych postów 17805 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 195138
Przy ostatnich 2 tygodniach propa zbadaj estradiol i prolaktyne żeby zbić wartości do norm przed odblokiem.
Miesiąc po odbloku mozesz zbadać testosteron estradiol prolaktyna LH i FSH i porownac z badaniami robionymi przed cyklem

Jeżeli nie masz predyspozycji to osłonki bym olał


Zmieniony przez - kosta83 w dniu 2017-12-05 20:12:30
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 177 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8577
Ok. Na bieżąco będę informował jakby coś się działo niepokojącefo na cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 177 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8577
Zapomniałem o ważnej kwesti. Czy należałoby jakąś osłonke na wątrobe i żołądek mimo ze bede brał iniekcje a nie oralnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 177 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8577
Panowie jest problem. Wszystko się przesunęło w czsie i dopiero od tego poniedziałku zacząłem. W poniedziałek pierwszy strzał, i 0 bólu przy wbijaniu, natomiast w nocy zaczeło boleć i następnego dnia już siadać nie mogłem. Dziś wbiłem drugi strzał w drugi pośladek i sytuacja ta sama, właśnie wstałem w nocy po zaczyna nakur....., dodam że ten pierwszy już ma 2 i pół dnia, miejsce jest rozpalone i czerwone. Nie wiem czy starać sie przeczekać jeszcze dwa strzały żeby w poniedziałek badania zrobić czy wg działa czy dalej bić w inne miejsca. Testosteron propionat medina firma ( wiem że polecacie apteke i dobre firmy ale takowy otrzymałem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 177 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8577
Dodam ze nie mam jakiegoś ani p******... na treningu ani libido ani nic od poniedziałku, właściwie ti jestem ospały i chodze jak kaleka od bólu tyłka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Literatura Dopingu

Wiecej