SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pierwszy cykl na enan cypio pomoc w ułożeniu cyklu + odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 592

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 265 dni Przeczytanych tematów 197
1. WIEK: 33
2. WAGA: 95 (po świętach
3. WZROST:191
4. WYMIARY:
wstydu oszczędź :)

5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5
6. DIETA: dieta z potreningu.pl

7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: prop. prop+ dk
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: 12 tyg masa potem ubijanie
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: koniec cyklu 09,2017 leciał sam prop
11. POZIOM BF%: to jeszcze nie je to :)
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:

Witam . Panowie chciałbym zasięgnąć waszej rady odnoscnie ułożenia cyklu . Wszystkie cykle które robilem do tej pory skladaly sie praktycznie z propa, jeden cykl robilem prop + dk gdzie dk leciala 17 tyg . Chciałbym teraz spróbować enan lub cypio z powodu mniejszych kosztów cyklu oraz mniejszej częstotliwości bicia. czy moglby ktos rozpisac mi cykl z samego enan/cypio co ile dni bic, cykl chcialbym robic ok 12 tyg potem ewentualnie wejsc na propa ok 4 do 8 tyg zeby w tym czasie stracic troce wody i troche dociac . czy jest wogole sens przechodzic na propa po tych 12 tyg . prosil bym tez o pomoc w ulozeniu odbloku. dzieki :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2203 Napisanych postów 13578 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 199727
Daj enan/cypio 250 pon/czw i lec ile potrzebujesz...na propa nie ma sensu przechodzic bo jaka woda ma zejsc?czy woda najdziesz czy nie to kwestia diety/wysokiego e2
Co 4-5tyg podawaj hcg 2x2500e3d

Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-01-02 09:54:31
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ok dzięki , a co na odblok . cykl będzie trwał 12 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2203 Napisanych postów 13578 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 199727
Chciales dac enana 12tyg i 4tyg propa to czemu teraz tylko 12?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
nie mam doświadczenia z z emanem a wiem jak na mnie działa prop. naczytalem sie w internetach opini ze po enanie ciagnie sie wody itd. po propie nie zauwazylem tego. i po kuracji enanem chcaielmem dobic propa(4 do max 8 tyg) zeby zeszla "opuchlizna" i utwardzic miescnie ..... zaczne bic ennan to zobacze , moze wystarczy troche węgle obciac i podniesc tluszcze/ bliałko. Poprostu nie bilem jeszcze tego i tak sobie wykombinowalem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jezeli dieta/ bedzie dopieta do tego e2 nie wywalone w kosmos to retencji nie bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A jak odblok po enanie, po jakim czasie bic hcg kiedy clomid i ile tego wszystkiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6733 Napisanych postów 60000 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 490931
Jaki Ty masz typ budowy...? Wypełnij w całości ankiete oraz napisz jakie efekty były po poprzednich cyklach.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
typ budowy ektomorficzny z predyspozycjami do gromadzenia tkanki tłuszczowej(brzuch i cycki) jak u endomorfika. poprzednie cykle praktycznie mialy na celu przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej oraz zrobienie niewielkiej ilości masy mięśniowej. i musze powiedziec ze z samego propa bylem zadowolony bo sylwetka fajnie sie zmienila, tłuszcz dzięki diecie i zwiększonej aktywnosci(bieganie ,rowerek) znacznie zleciał. miesnie tez zwiekszyly swoje obwody o kika cm. ogolnie z cyklow na propie jestem zadowolony ale chaialbym teraz sprobowac enana a ze fachowcem w tych sprawach nie jestem chcialbym sie dowiedziec jak dobrze zrobic odblok.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o iniekcje