SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pierwszy cykl (masa i redukcja w jednym).

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2455

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 499 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16457
1. Wiek 24 lata
2. Waga 131 kg
3. Wzrost 205
4. ----
5. Staż na siłowni od 2011 z przerwami obecnie regularnie od roku..
6.Dieta: Rano omlet z 5 jaj z 2 szklankami płatków owsianych i kakao na kolacje to samo a na obiad to co mam w domu + Kurczak z ryżem, domowy obiad to przeważnie ryż/makaron + jakiś rodzaj mięsa..
7. Nie robiłem żadnych cyklów brałem jedynie pojedyncze odżywki w 2011.. Od tamtej pory nic
8.Cel cyklu (Chce zrzucić brzuch i jednocześnie zbudować pare kg masy).
9. Odkąd się leczę na depresje to łatwo nabieram tkanki tłuszczowej (przynajmniej tak mi się wydaje). Bo zacząłem równo z leczeniem diete na masę raz się spasłem mam rozstępy na całym ciele i od tamtej pory nie byłem w stanie całkowicie zrzucić brzucha mimo zrzucenia 38 kg...
10. Stan zdrowia: Nie za dobry
11. Wyniki siłowe:
-Martwy Ciąg 190 kg
-Klata 140
-Przysiad 140
-Barki 100

Otóż problem mam taki że nabieram masy i wszyscy mówią że ładnie wyglądam, jednak momentami mój brzuch mnie przeraża poza tym psuje całą kompozycje, miałem nie brać nigdy sterydów ani nawet żadnych odżywek ale mam już dość tego męczenia się i katowania od paru lat które nie przynoszą oczekiwanych efektów. Wiele wyrzeczeń nie wartych zachodu. Dlatego postanowiłem zaaplikować jakieś wspomagacze konkretniejsze. Redukcji nie chce robić bo kiedyś robiłem to wage zrzuciłem z ponad 135 kg do 96 a brzuch nadal wystawał .. Miałem się udać do działu odżywianie ale założyłem kiedyś pare tematów i ani jednej odpowiedzi. (Więc zakładam że się nic nie da zrobić poza dopingiem). Mam nadzieję że tutaj ktoś mi doradzi co powinienem wziąć na początku i czy jest jakaś możliwość żeby brać doping pod nadzorem lekarza? Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Myckol57 w dniu 2016-01-03 19:49:35
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 3976 Napisanych postów 67967 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 551219
zmartwię Cię kolego - tutaj anaboliki nie potrzebne
potrzebujesz poprostu porządnej diety i treningu
tutaj trzeba redukować bo większość masy to zbędny balast tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 499 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16457
Tego się obawiałem, czyli nie ma takiej opcji żeby jednocześnie zbudować masę i spalić tłuszcz? I znowu będę musiał zaczynać od zera... To już chyba lepiej odpuścić tą siłkę..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3833 Napisanych postów 26527 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 422278
Jak masz takie podejście to nie bierz się za saa na pewno

Zredukuj do kości i zrób mądrze masowanie, a nie pchanie żarcia w opór, bo potem właśnie zalew i nie widać efektów

Zmieniony przez - zioekt w dniu 2016-01-03 20:02:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
No właśnie co najdziwniejsze to jadłem o wiele za mało kcal a waga szła do góry. No ale nie mniej jednak temat można zamknąć..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 774 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12776
Teraz najlepsze. Nawet dając SAA+dietę na 100% nie zrobisz mięcha bez dalszego zalewania. Wiem po sobie. Wygląda na to że będąc zalanym jedyną opcją jest redu. Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1450 Napisanych postów 10214 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 84025
Pewnie masz zwolniony metabolizm , jak piszesz mało jesz a z pasa nie spada, warto zrobić badania tarczycy, zmień , trening że cardio lub interwały to podstawa, a trening siłowy zluzuj.
Co do środków spróbuj na początku , jakiś dobry termogenik lub ECA na przemian z salbutamolem. Jak zejdziesz z bfem możesz dać testosteron i taka sama kuracja sally z yohą z ECA na przemian.
Pokombinuj z dietą jak hormony tarczycowe , wejdą ,dobrze to zasadnicza weryfikacja nawyków żywieniowych i zmiana treningu pomocniczo ECA i salbutamol możesz dać z yohą przyniosą napewno rezultaty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Zgadza się Panie WNC mam mocno zwolniony metabolizm bo antydepresanty które przyjmuję to powodują.. Wszystkie osoby się żalą które je biorą że tyją strasznie.. Te termogeniki i ECA to są zwykłe odżywki? I z góry dzięki za pomoc, cieszę się że ktoś mi pomógł :)

Zmieniony przez - Myckol57 w dniu 2016-01-03 23:42:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 774 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12776
Jaki lek bierzesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1450 Napisanych postów 10214 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 84025
Przy TLPD , najbardziej zwalnia metabolizm, jak podstawowe TLPD anafranil, amitryptylina, sedatywna doksepina, działania na układ cholinergicznyoraz histaminowy receptory H1 i H2.
Jeśli chodzi o apetyt to czteropieśnienowa , mianseryna silnie poprawia apetyt, dodatkodziała nasennie oraz jej pokrewna nowej generacji lek mirtazepina.

Z nowszych leków mniejsze działanie na metabolizm może mieć z SSRI paroksetyna, nie tak nasilone jak przy TLPD, fluoksetyna może powodować działanie anorektyczne przy dużych dawkach stosowana jest w bulimii, u niektórych osób nasila lęki zwłaszcza na początku leczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 32780 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 240093
najpierw redukcja potem od nowa masa z glowa.Czasu do lata sporo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl z omnadrenem

Następny temat

Cykl sam CYPIONAX 200mg