SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl kreatynowy.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 773

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2341
Witam. Po dość długim okresie ćwiczeń oraz czasie spędzonym przed komputerem, tutaj - na naszym Sportowym Forum dyskusyjnym - wreszcie zdecydowałem się na kreatynę. Po rozmowie z instruktorem i kolegą z AWF postanowiłem zacząć od najbardziej znanego Monohydratu Kreatyny. Tylko to wchodzi w grę. Mam jednak kilka pytań dotyczących pierwszego cyklu, tzn.:

1. Jak dawkować, czy to co zalecają na etykietach nie będzie za dużą dawką na początek?
2. Faza nasycenia jest koniecznością czy tak jak pisze wielu - to strata kreatyny?
3. NAJWAŻNIEJSZE - jaką kreatynkę wybrać...SFD Pure Creatine (proszek/kapsułki - co preferujecie) czy też Vitalmax Creatine Monohydrat? Może macie coś od siebie, na pierwszy cykl? Cenowo chciałbym się zamknąć w 60 - 80 zł.
4. Potrzebna mi jest dekstroza? Chciałbym uniknąć niepotrzebnych wydatków z powodu problemów w moim portfelu, dieta bądź co bądź trochę mnie kosztuje - pewnie niektórzy znają ten ból.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
1. 2x5g w dt/ 1x5g w dnt
2. nie jest koniecznoscia - sam musisz sprawdzić na sobie czy lepiej czujesz nasycenie
3. bierz proch - wychodzi ekonomiczniej, sfd czy vitalmax beda ok
4. nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2341
Jeszcze dwa pytanka:

5. Lepsza z tauryną czy bez ? Ponoć tauryna to sam szit, działa jak placebo - wolę wiedzieć.
6. Ile czasu ma trwać pierwszy cykl? (Strzelam że 4 - 5 tygodni) Muszę wiedzieć ile kreatyny mam zakupić.

Zmieniony przez - Hitusiks w dniu 2012-12-26 21:45:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
5. dokladnie - shit
6. minimum zrób 8tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
5. tak jest
6. 6-8tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2341
No okej, okej - czyli wybrać Vitalmax'a który ma mniejszą ilość kreatyny ? Ah, jeszcze coś - Vitalmax ma dużo B6, a ja przyjmuję Vitalsss który w składzie posiada 100% zalecanego dziennego spożycia...witaminę B6 można przedawkować? Gdy zacznę brać Vitalmax'a dzienne spożycie wyniesie PONAD 200% zalecanego, dziennego spożycia. Mimo to, wybrać Vitalmax'a ? Wiecie, z multivitaminy rezygnować nie chcę, z racji innych składników które posiada, np. Wapń, Potas czy też B12. Co o tym sądzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11978 Napisanych postów 160260 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233784
nie bedzie problemu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boks czy Siłownia ?

Następny temat

Słodycze

Wiecej