SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pierwszy cykl białko + kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 696

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 313
Na siłowni ćwiczę ponad rok czasu, wiadome jest że w pewnym momencie chce się wspomóc odżywkami. Przez ostatni miesiąc brałem białko :http://www.sfd.pl/sklep/SFD_SFD_Wpc_protein_plus-opis3653.html byłem z niego zadowolony masa poszła w górę. Teraz postanowiłem do tego białka dodać kretynę http://www.sfd.pl/sklep/Vitalmax_Creatin_Monohydrate-opis223.html. Nie mam dokładnie rozpisanej diety, aczkolwiek posiadam zarys który pomagał mi opracować znajomy który już trochę w tym siedzi. Mam pytanie odnośnie jedzenia po treningu. Czy odrazu po treningu pownieniem zjeść węgle później kreatynę , i 30 min potem białko jako uzupełnienie, czy jak to zrobić ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 863 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 42481
masa na bialku :D rozlicz sobie dokaldnie ile czego potrzebujesz to bedzie szla masa caly czas, kreatyny bez diety nie ma sensu brac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 534 Napisanych postów 21102 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 294936
na odzywkach bialkowych cykli sie nie robi, sluza one uzupelnieniu brakow,
a to ze masa Ci poszla nie jest zasluga odzywki,
po treningu mozesz wypic sobie bialko + do tego zjesc owoc lub po prostu zjes pelnowartosciowy posulek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 313
Jak mówiłem mam szkic diety obliczone mam zapotrzebowanie na BTW jem więcej aniżeli wychodzi w celu zwiększenia masy a białko źle napisałem po prostu było dobre. Wincol to napisałem normalnie po treningu jem węgle i 30 min później białko do tego jakiś owoc, ale jak kreatyna dojdzie to jak to dołożyć. Po prostu do odżywki białkowej dodać kreatynę i razem wypić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 534 Napisanych postów 21102 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 294936
nie pij osobno wegli a pozniej bialko,
od razu daj bialko + wegle czy to owoc czy inne + kreta
pozniej normalny posilek

Zmieniony przez - wincol w dniu 2012-11-15 16:49:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzięki, o to mi chodziło
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl Storm+mono

Następny temat

Gaspari Nutrition Qualitine