SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pierwszy cykl - przygotowanie pod zawody

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4515

Formularz - Proszę o pomoc

20 lat

Waga

75kg

Wzrost

178cm

Obwód ramienia

36,5cm

Obwód klatki

105cm

Obwód uda

58cm

Obwód talii

85cm

Staż na siłowni

3 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Tłuszcze/Weglowodany/Białka 78/438/263

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Żadnych

Opisz swój plan treningowy

SPLIT 4x w tygodniu

Cel cyklu

Dobra jakościowo masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Brak

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Oj, teraz na masie także nie liczę nawet ale na rzeżbie bylo 10-12%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Ektomorfik

Stan zdrowia

Doskonały

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

-

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Klatka - 110kg Martwy Ciąg - 160kg Przysiad - 130kg
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Wiek 22 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 197
Cześć, na początku muszę powiedzieć, iż wszystko traktuję na poważnie oraz to, że wszystko szykuję pod zawody.
Podjąłem taką decyzję - wychodzę na scenę i zgarniam pierwsze miejsca!
To co najważniejsze czyli dieta oraz trening są dopięte z wagą w ręku.
W życiu każdego mężczyzny, który poważnie myśli aby zająć się kulturystyką przychodzi taki moment, że zaczyna myśleć o swoim pierwszym cyklu. Chciałbym prosić Was o pomoc w ułożeniu dla mnie cyklu wraz z odblokiem oraz dawkami adekwatnymi do mego wzrostu, masy ciala oraz celu :)

Osobiście myślałem o prop + metka + deca + tren ale nie wiem jak to ugryść.

Z góry dziękuję :)

PS. Zdjęcie z przed paru miesięcy :)

Zmieniony przez - AestheticBeton w dniu 2015-12-07 21:01:38
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8822 Napisanych postów 221708 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 912418
3 lata zmarnowałeś na siłowni
metka solo max test z metka
choć jak dla mnie jest za słabo aby się łapać za saa

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 34 Wiek 28 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 367
Daj jakieś zdjęcie na którym widać twoja formę a nie zaj**aleś foto jakbyś chciał tu kogoś poderwać. Pozatym ankieta. Wiek staż wymiary...
1
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8822 Napisanych postów 221708 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 912418
ankieta jest u góry

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 10250 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75332
k***a dziwnie się tu robi
2

dobry chłopak ze złymi nawykami

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Wiek 22 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 197
Zaraz dodam inne zdjęcie, no trochę do dupy dałem ale nie miałem innego na kompie :p
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 533 Napisanych postów 35464 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 170758
Z takimi osiagnieciami to na scene mozesz wyjsc po zawodach zeby ja wyszorowac
2

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

napisał(a)
Początkujący
Oto i zdjęcie sprzed miesiąca albo dwóch

napisał(a)
Początkujący
iizziikk
Z takimi osiagnieciami to na scene mozesz wyjsc po zawodach zeby ja wyszorowac

Dzieki, właśnie na takie mądre odpowiedzi liczyłem :)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 34 Wiek 28 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 367
Prop, metka, deka, tren?
Nie mając wcześniej do czynienia nawet z samym testosteronem... Dobrze się kolego zastanów nad takim rozwiązaniem bo nie udźwigniesz tego, bez żadnych złośliwości. Zacznij od 350mg tygodniowo enana i obadaj organizm, poznaj jego reakcje, jak p******niesz taka bombę bez wcześniejszego doświadczenia nie będziesz miał jakichkolwiek możliwości kontrolowania cyklu bo nie znasz najprostszych reakcji swojego organizmu...
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
musisz mase robić tak więc metka lub metka z testem max plus dopieta miska do sceny to ci brakuje sporo jeszcze
na treny deki przyjdzie czas to nie jest tak że dasz 4 środki to 4 razy będziesz większy
ten sport to nie wyścigi tutaj mięsień/gęstośc robi się latami

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl SARM

Następny temat

proscar a tesc

Serniczki proteinowe Serniczki proteinowe Dieta ketogeniczna - przewodnik po planie i przykładowy jadłospis Dieta ketogeniczna - przewodnik po planie i przykładowy jadłospis 25 kulturystycznych wizerunków mody z lat 80 25 kulturystycznych wizerunków mody z lat 80 Pizza proteinowa ALLNUTRITION Pizza proteinowa ALLNUTRITION Alkohol i jego negatywny wpływ na ciało Alkohol i jego negatywny wpływ na ciało Uniwersalne ćwiczenia, które można wykonać praktycznie wszędzie Uniwersalne ćwiczenia, które można wykonać praktycznie wszędzie 52-letnia mama mistrzynią IFBB Pro 52-letnia mama mistrzynią IFBB Pro Paweł Jabłoński - ocena sylwetki Paweł Jabłoński - ocena sylwetki