SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl - przygotowanie pod zawody

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9288

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20 lat

Waga

75kg

Wzrost

178cm

Obwód ramienia

36,5cm

Obwód klatki

105cm

Obwód uda

58cm

Obwód talii

85cm

Staż na siłowni

3 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Tłuszcze/Weglowodany/Białka 78/438/263

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Żadnych

Opisz swój plan treningowy

SPLIT 4x w tygodniu

Cel cyklu

Dobra jakościowo masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Brak

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Oj, teraz na masie także nie liczę nawet ale na rzeżbie bylo 10-12%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Ektomorfik

Stan zdrowia

Doskonały

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

-

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Klatka - 110kg Martwy Ciąg - 160kg Przysiad - 130kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
AestheticBeton z tym Zyzzem to przegiąłeś. Legenda? Każdy kto ma dietę i poukładany trening na tej ilości towaru co Zyzz zrobiłby pewnie 3 razy lepszą sylwetkę...

Jakby zrobił taką formę na teściu solo np. to możę byłby wyczyn, ale z tego co wyczytałem z rzekomych relacji jego brata i znajomych to on wrzucał w siebie w wszystko co wpadło mu w ręce. Zamiast być przestrogą dla młodych to jest idolem... masakra, ćpun idolem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 197
miczelx
Niewiele rzeczy w zyciu nie zrozumialem i cokolwiek Ty napiszesz to nie bedzie jedna z nich za cienki w uszach jestes i zawsze bedziesz

Teraz daje Ci szanse sie wybronic i napisac czego ja nie zrozumialem pod pojeciem ifbb pro,
taka gra mozesz jeszcze zachowac sie honorowo, mozesz dalej udawac ze napisales ok
zaczynam odliczanie

podpowiedz-chodzi Ci o meska sylwetke a nie o ifbb pro, co nie zmiena faktu ze zayebales bzdure


Przyznaje sie do bledu, pomylilem sie, chodzilo mi, ze max mens physique mnie interesuje :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 197
U Zyzza nie chodzi tylko o to, ze cpal... Chodzi rowniez o to jakim byl czlowiekiem dla innych oraz o wiele innych rzeczy, ktore nie byly zwiazane z cpaniem. Jest idolem za caloksztalt, natchnieniem dla pokolenia "komputerowego", aby tak jak on odeszli od kompa i zaczeli robic cos dla siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94390 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
AestheticBeton
U Zyzza nie chodzi tylko o to, ze cpal... Chodzi rowniez o to jakim byl czlowiekiem dla innych oraz o wiele innych rzeczy, ktore nie byly zwiazane z cpaniem. Jest idolem za caloksztalt, natchnieniem dla pokolenia "komputerowego", aby tak jak on odeszli od kompa i zaczeli robic cos dla siebie.



daj pan spokój

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Tak, odeszli od kompa, poćwiczyli 4 miesiące, zobaczyli, że nie wyglądają jak zyzz i wrócili przed biurko jeszcze bardziej sfrustrowani. Bo zyzzio nie miał diety, balował, ćpał a i tak rósł, a oni nie rosną....

Są lepsze postacie w świecie fitness-bodybuilding od których można czerpać inspiracje, ale każdy ma swojego idola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Wystarczy robić swoje, solidnie. Nie ma potrzeby patrzyć na tego czy innego świra.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
justtraning
Tak, odeszli od kompa, poćwiczyli 4 miesiące, zobaczyli, że nie wyglądają jak zyzz i wrócili przed biurko jeszcze bardziej sfrustrowani. Bo zyzzio nie miał diety, balował, ćpał a i tak rósł, a oni nie rosną....

Są lepsze postacie w świecie fitness-bodybuilding od których można czerpać inspiracje, ale każdy ma swojego idola



Mylisz się z tą dietą i z tym, że sfrustrowani wracali pod biurko, ale każdy może mieć swoje zdanie.
Mi to lotto.
Z butami do cudzego życia nigdy nikomu nie wchodziłem, a że jednak motywował te dziesiątki/setki tysięcy
osób to rzecz dobra. Ćpał i trudno - wielu tutaj się chwaliło jak za młodu waliło po nosie i to z tych doradzających jakiś czas temu.
Do SAA również się przyznawał, choć faktem jest, że wielu z jego "fanów" szybko poszło tą samą drogą i wali towar, ale nie każdy
jest ćpającym d****em.

Miej sobie takie zdanie bo masz takie prawo, ale farmazonów nie pisz i nie uogólniaj bo nigdzie pod biurko nie uciekłem, nie ćpam itp.

A postów autora nie będę komentował bo jest z tego typu "fanów zyzza" których nie lubię.


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2015-12-11 13:57:16

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7657
O ile dobrze wiem to zyzz cwiczyl 4lata i po roku cos tam po nim było widac. Wielkiej formy nie osiagnoł żył tak jak mu wygodnie. Na forum w temacie Twoja chwila prawdy wiekszosc ma lepsza forme. Mysle ze narkotyki mu duzo przeszkodzily w zrobieniu lepszej formy. Jesli chcesz tak wygladac zeby na Cb dupy lecialy to mysle ze w rok na apokojnie dasz rade. Wazniejsza pewnosc sb ktora zyzz mial.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Cayek


Mylisz się z tą dietą i z tym, że sfrustrowani wracali pod biurko, ale każdy może mieć swoje zdanie.
Mi to lotto.
Z butami do cudzego życia nigdy nikomu nie wchodziłem, a że jednak motywował te dziesiątki/setki tysięcy
osób to rzecz dobra. Ćpał i trudno - wielu tutaj się chwaliło jak za młodu waliło po nosie i to z tych doradzających jakiś czas temu.
Do SAA również się przyznawał, choć faktem jest, że wielu z jego "fanów" szybko poszło tą samą drogą i wali towar, ale nie każdy
jest ćpającym d****em.

Miej sobie takie zdanie bo masz takie prawo, ale farmazonów nie pisz i nie uogólniaj bo nigdzie pod biurko nie uciekłem, nie ćpam itp.

A postów autora nie będę komentował bo jest z tego typu "fanów zyzza" których nie lubię.



Zmieniony przez - Cayek w dniu 2015-12-11 13:57:16


Jeżeli ćwiczysz na serio, to zyzz był tylko małym bodźcem dla Ciebie, prędzej czy później i tak byś zaczął ćwiczyć nawet gdyby on nie istniał.

Swego czasu przejrzałem część jego zdjęć i filmów.... Przesłanie było takie "jestem piękny, napakowany, baluje nos stop i wszystrkie na mnie lecą.... patrzcie na mnie, młodego boga".

Koleś nie preferował trybu życia sportowca, nie reprezentował sobą, że machanie żelastwem i praca nad swoim ciałem daje sporo radości, bo dla niego to był tylko środek do celu. Podejrzewam, że większość fanów zyzza to ludzie, dla których celem było stać się napakowanym i narcystycznym imprezowiczem, który zalicza wszystkie nierządnice, którym wystarczy biceps napiąć, żeby nogi im się rozjechały Dzisiejsze ambicje młodzieży....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
U mnie zaczęło się od tego, że kumpel pokazał mi jak schudł Paweł Grom na YT i wg. jego rad zrzuciłem 23 kg w 4 miesiące. Zyzz pojawił się 1.5 roku później. Koleś miał jak dla mnie idealną sylwetkę do której podjazdu nie ma 90% osób z tego forum i mowa tu o estetyce i o moim guście. No i fakt, że z konioj**cy zmienił się w pewnego siebie gościa. A ci którzy ćwiczą tylko po to by mieć formę jak on, że wystarczy tylko "bica napiąć" by laskom rozjeżdżały się nogi zwisają mi i powiewają. Ich życie i ich sprawa. Poza tym jakie ambicje młodzieży ? W obecnych czasach ambicją młodzieży jest wbicie wysokiej rangi w głupich grach. Trenowanie tylko po to by ruchać laski zostawiam tępakom i ćwokom bez ambicji. Mnie tam koleś motywuje co nie zmienia faktu, że zaj**iście kocham ten sport, a dni nietreningowe to katorga

A tak w ogóle jest to temat dotyczący "cyklu pod zawody", a nie tematu do gadki o zyzzie, więc nie widzę powodu do dalszego ciągnięcia
dyskusji o nim.

Pozdro.


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2015-12-11 16:00:14

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl SARM

Następny temat

proscar a tesc

WHEY premium