SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy Cykl Metanabol potrzebne odblokowanie ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 218
Witam wlasnie zakonczyłem cykl na metanabolu był to mój pierwszy cykl brałem go przez 4 tygodnie w systemie 1-2-2-1 łącznie zjadłem 42 tablety brałem do tego białko i osłonki na wątrobe i ładnie poszło jestem bardzo zadowolony tylko mam do was pytanie czy musze robić odblokowanie ?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
"Metanabol, czyli popularna metka, jest jednym z najczęściej stosowanych i najbardziej rozpowszechnionych środków dopingujących na świecie. Methandrostenolone powstał w latach 50 XX wieku, był efektem poszukiwań oralnej wersji testosteronu. Jeżeli cząsteczka testosteronu nie zostanie odpowiednio zmodyfikowana, w układzie pokarmowym i wątrobie rozbita zostanie do 98% substancji aktywnej. Dlatego doustne sterydy anaboliczno-androgenne mają grupę np. metylową, z reguły przy atomie węgla (C17). Proces ten chroni związek przy pierwszym przejściu, jednocześnie znacząco zwiększa toksyczność dla wątroby."

Więcej -> doping.pl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93242 Napisanych postów 362723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663965
nie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 218
dzięki za odp. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
borsuk nie musisz sie odblokowac po 2 o rozpiske tutaj popros bo to sa lecznicze dawki chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10889
nie musisz ale tribulus w wiekszych dawkach weź a tak z ciekawosci ile urosłeś po takim cykliku?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po co ?
42 mety to nic jeszcze w takich dawkach
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51647
pzy takiej ilości to ja nie wiem po co odblok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51647
jak byś wzioł 200 to by mozna było coś pogadać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 218
2 cm biceps na ławeczce 15 kg poszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prowokacja ta meta nawet nie zaczela na ciebie dobrze dzialac 2 cm w lapie i 15 kg na lawce to chyba dopiero zaczeles cwiczyc ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 218
no a jak bym wziął na cykl 100 tablet mety bo kumple mi tak doradzali to terzeba juz odblok czy nie ?
4
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prima ??

Następny temat

dawkowanie

WHEY premium