logo
zamknij zamknij

Pierwsze kroki na siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2536

0 5 0
napisał(a)
Ster18
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 160 dni Przeczytanych tematów 386
Cześć. Jest to moja pierwsza wizyta tutaj dlatego też przepraszam jeśli nie wcelowałem w odpowiedni dział. Trenuje już dobry rok, jeśli można nazwać to wg treningiem, staram się ćwiczyć 3-4 razy w tygodniu po godzinie czasem krócej, zdarzały się dłuższe przerwy w treningu dlatego że jestem osobą pracującą i studiującą. Dieta jest, stosuje ją już rok z wagi 62kg dobiłem do 75kg i dalej mam problemy, nie stosowałem żadnych suplementów, dlatego tez chciałem się co do nich poradzić i nieco dowiedzieć. Od jakich zacząć ? Jak stosować? Wrzucam analize masy i składu ciała.

Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 616 Napisanych postów 33689 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 236460
wypełnij ankiete działu, napisz jak się odzywiasz

jeśli dieta faktycznie ok to będzie mozna pomyśleć o cyklu na kreatynie, jednak najpierw powyzsze
napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 1153 Napisanych postów 41906 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 375976
Odżywianie wklej w szablonach z potreningu.pl

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 616 Napisanych postów 33689 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 236460
napisał(a)
Ster18
Początkujący
Cześć, wybaczcie że tyle mi to zajęło. Wstawiłem tylko jeden dzień, w wolnej chwili wstawię kolejne jeśli będzie taka potrzeba. Tak to mniej więcej u mnie wygląda, pisze mniej więcej ponieważ godziny posiłków są bardzo różne, staram się spożywać posiłek co 2-3 godziny. Nie zawsze też mi się udaje zjeść całość, ponieważ w pracy mam na to około 10 minut. Tego czego nie dałem rady nadrabiam w kolejnym posiłku. Z góry dzięki

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1153 Napisanych postów 41906 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 375976
Trochę poprawek będzie trzeba wprowadzić choćby za dużo pieczywa. Jakie masz zapotrzebowanie ?

www.fizjosteo.pl

napisał(a)
Ekspert
białko przytnij do 150g
napisał(a)
Ster18
Początkujący
Moje zapotrzebowanie to jakies 3500 kcal, udało mi się zbić białko do 170g ale kosztem kalorii i węglowodanów. Jakaś porada, żeby zrobić to lepiej?

napisał(a)
Ekspert
170 już może zostać, to wyjdzie jakieś 2,2g na kg masy ciała więc ok
napisał(a)
Ekspert
same makro to jedno natomiast sama dieta slabiutka w 4 posilkach masz pieczywo ,dlaczego chcesz bazowac na tak slabym zrodle weglowodanow? to samo chocby sledz w sosie pomidorowym w ktorym pelno cukru

www.fizjosteo.pl

napisał(a)
Ster18
Początkujący
Jakieś propozycje czym mogę zastąpić nadmiar pieczywa? Makarony, kasze? Śledzie mogę zastąpić łososiem bądź makrelą. Staram się urozmaicać dietę żeby nie była zbyt monotonna, bo szybko mi się znudzi .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Rady !

Następny temat

Witaminy, Zma oraz omega 3 razem?

Kreatyna - dlaczego puchnę?

16.07.2017 II Puchar Bałtyku w Kulturystyce i Fitness 2017 - Władysławowo - WYNIKI

Kofeina a hipertrofia mięśni oraz stan zapalny

Porusz swoją klatę - trzydniowy plan treningowy

Maska treningowa i pas kulturystyczny - czy naprawdę działają?

Cykl na kreatynie - czy muszę chronić nerki i wątrobę?

Kiedy powiedzieć stop diecie redukcyjnej?

Srebrna Sylwia Szostak!