logo
zamknij zamknij

Pierwsza suplementacja

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 649

0 5 0
napisał(a)
Roman1910
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9545
Witam. Mam do Was pytanie i proszę Was o poradę. Zamierzam kupić kilka suplementów. Będzie to mój pierwszy cykl i chciałbym znać wasze zdanie nad moim wyborem odżywek. Czy jest sens je kupować czy może coś zmienić?
http://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_Mass_Acceleration-opis33365.html#opis gainer - spożywałbym raz dziennie
http://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_Carbo_Multi_Max-opis33308.html węglowodany po treningu
http://www.sfd.pl/sklep/SFD_Vitamin_Complex-opis32345.html dwie tabletki do śniadania
Zaznaczam, że ćwiczę już jakiś czas. Dietę mam dopiętą więc to nie będzie tak, że te suplementy będą substytutem diety. Po prostu chcę spróbować czegoś nowego. Tak jak pisałem wcześniej proszę Was o poradę na temat tych odżywek. Z góry dziękuje za odpowiedzi na ten temat
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
FiQus
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 6319 Wiek 82 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 98837
Gainer i carbo wg braków w diecie, osobiście nie polecam ani tego ani tego, mega slaba opcja. Skoro dieta dopięta to te suplementy są zbędne.

Witaminy śmiało możesz wrzucić jednak bazuj na świeżych produktach
1
napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 616 Napisanych postów 33696 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 236481
gainer potreningowo jak najbardziej ale wtedy carbo zbędne
wit ok
napisał(a)
Roman1910
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9545
Zastanawiałem się jeszcze żeby zamiast gainera dać izolat (np. taki http://www.sfd.pl/sklep/SFD_WPI_Isowhey_Instant_-opis31439.html) Co o tym sądzicie? Jeśli zostałbym przy izolacie to dawać do tego carbo?
A czy gainer może spowodować jakieś nieprzyjemności żołądkowe? Bo tego obawiam się najbardziej i za tym po części przemawia izolat który jest bezpieczniejszy w tej kwestii.
napisał(a)
FiQus
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 6319 Wiek 82 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 98837
musiałbyś sprawdzić na sobie ale rzadko ktoś źle reaguje. WPI śmiało albo wpc i zamiast carbo dodaj owoce, cokolwiek nawet kilka żelek wychodzi to przyjemniej niż worek cukru który poleca Ci Remik .

Zmieniony przez - FiQus w dniu 2017-04-10 09:41:00
napisał(a)
Roman1910
Początkujący
Carbo sobie daruję. Myślę, że przez cały dzień dostarczam te niezbędne ilości węglowodanów. A można stosować gainer po treningu a na noc izolat czy mija się to z celem i lepiej na noc twaróg zjeść? Na pewno moim celem jest nabranie masy a tutaj czytałem, że gainer jest lepszym rozwiązaniem
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4238 Napisanych postów 130551 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 606895
to juz bedzie zalezne od brakow dietetycznych, co i ile dac w ciagu dnia. nie da sie na oko stosowac odzywek
napisał(a)
Roman1910
Początkujący
Zgadza się, że na oko nie ma co stosować. Zostanę przy tym gainerze po siłowni i witaminach rano. A jest sens kupować izotonik który rozpuszcze w wodzie i w czasie treningu będę go pił?
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4238 Napisanych postów 130551 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 606895
bardziej elektrolity sie przydadza, bez dodatku cukru
napisał(a)
Roman1910
Początkujący
napisał(a)
Ekspert
tzn co mas zna mysli piszac oplaca?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja młodego sportowca

Następny temat

Zagubiony w temacie i prośba o radę, bądź nakierowanie

Kortyzol i jego znaczenie dla sportowca

Sterydy anaboliczno-androgenne a podaż protein

Glikogen VS trening na czczo

Patrycja Zahorska dołączyła do Fenix Team!

Co jeść przed treningiem?

Takiej nagrody jeszcze nie było!!!

Nabiał - podstawa diety czy zagrożenie dla zdrowia?

Czy wysokie spożycie cukru wpływa niekorzystnie na skórę, włosy i paznokcie?