SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pierwsza redukcja AngelEye (w trakcie)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3705

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Wiek 27 lat Na forum 358 dni Przeczytanych tematów 661
Założyłem nowy temat, gdyż minęło trochę czasu od początku redukcji.
Redukuję od lutego 2017 do teraz (kwiecień).

Załączam zdjęcia porównawcze. Wagowo poleciało tylko 3-4 kg, ale jest poprawa w estetyce sylwetki.

Na redukcji zażywam cały czas Creatine Xplode oraz białko WPC.

Nie raz potrafiłem jakimś kebabem zepsuć w weekend to co wypracowałem w tygodniu, ale cóż.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4848 Napisanych postów 134037 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 774172
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 544 Napisanych postów 6436 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130990
Jednym kebabem nie da sie zepsuc tego co sie wypracowalo w tyg..i w sumie po co drugi dziennik zalozony zamiast w tamtym ciagnac?
napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 697 Napisanych postów 34403 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 248497
wszystko w Twoim temacie już napisaliśmy, jak nie zmienisz stylu odzywiania to nie pojdziesz dalej z progresem
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Wiek 27 lat Na forum 358 dni Przeczytanych tematów 661
kamilplnk
Jednym kebabem nie da sie zepsuc tego co sie wypracowalo w tyg..

Jak mam dietę cały tydzień roboczy i w sobote zjem Kebab na grubym cieście mega i popije Colą to czuję się, że tracę całe poprzednie 5 dni pracy...

A pytania to jak oceniacie efekty dotychczasowe redukcji? Jak długo jeszcze mam redukować?

No i skąd wziąć dietę, bo zapotrzebowanie wyliczyłem 4108 kcal, a siedze całe dnie przy kompie i tyle co siłownia no i mało aerobów wszędzie autem.
Czy już przy 3000 kcal będę chudnął? Czy może 2500? Może 2000?

Słyszałem, że powinienem spożywać 2,2 g białka na kg masy ciała, 3 g węglowodanów i 1,2 g tłuszczy. I co teraz wystarczy, że obetne węgle na 2 g albo 1 g i już mam low carb?
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 6367 Wiek 82 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 115448
Piszesz że stracisz, boisz się ale pijesz i jesz. W takim razie po co to robisz? nie zaprzepaścisz sobie progresu 1 kebabem.

Widać że ruszyło, jednak bez podstawowych danych nie wyliczy Ci nikt zapotrzebowania.
1
napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1310 Napisanych postów 43564 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 420632
AngelEye

No i skąd wziąć dietę, bo zapotrzebowanie wyliczyłem 4108 kcal, a siedze całe dnie przy kompie i tyle co siłownia no i mało aerobów wszędzie autem.
Czy już przy 3000 kcal będę chudnął? Czy może 2500? Może 2000?

ile aktualnie spożywasz kacl ?

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

napisał(a)
Początkujący
Aktualnie spożywam 2000-2500 kcal. Tyle, że nie mam sztywnej diety. Czasem zjem mniej, czasem więcej. Jak wykorzystałem kalorie, a mimo to jestem głodny to jem jakiś twaróg, czy troche sera żółtego czy jogurt, więc bilans się waha +/- 500 kcal.

Załączam jeszcze jedno zdjęcie.

Zmieniony przez - AngelEye w dniu 2017-04-22 16:09:31
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 544 Napisanych postów 6436 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130990
Jezeli +-zapotrzebowanie wynosi 4100kcal to przy 3500 bedziesz spokojnie chudl,bedzie zastoj obcinasz kalorie np 200 i tyle...do zredukowania to jeszcze mnostwo zostalo,ale tak jak juz dostales podpowiedz to lepsza dla Ciebie pewnie bylaby dieta LC albo dieta optymalna ale widze ze nie za bardzo bierzesz pod uwage pomoc
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4848 Napisanych postów 134037 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 774172
najpierw praca nad pscyhika, apozniej cialo podziękuje:)
napisał(a)
Początkujący
Nowa dieta na nowy tydzień. Chyba lepiej teraz?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja Ironbaby (DT)

Następny temat

Macaa

Czas napięcia mięśnia, jako sposób na wzrost masy mięśniowej Czas napięcia mięśnia, jako sposób na wzrost masy mięśniowej Katarzyna Kowalik - ocena sylwetki Katarzyna Kowalik - ocena sylwetki Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Justyna Rybczonek- choroba nie odpuszcza! Justyna Rybczonek- choroba nie odpuszcza! Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Andrzej Hurysz - ocena sylwetki Andrzej Hurysz - ocena sylwetki Bieganie i kulturystyka. Dlaczego kulturysta powinien biegać? Bieganie i kulturystyka. Dlaczego kulturysta powinien biegać? Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów