SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza redukcja AngelEye (w trakcie)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6385

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
sam trening brzucha nie wystarrczy, aby pozbyc sie fatu z jego okolicy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Nie widziałem wcześniej w którym temacie odpowiadałem, w Twoim przypadku to jak kolega wyżej wspomniał sam trening brzucha nic nie da a trzeba zrzucic z calego ciala bardzo duzo tluszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
w Twoim przypadku ten trening brzucha możesz sobie darować, jeśli korzystasz z ćwiczeń wielostawowych to te mięśnie i tak pracują
w Twoim przypadku priorytetem jest gubienie kilogramów - dieta + trening siłowy + cardio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 661
Zawaliło mi się wszystko. Nie ćwiczę już bardzo długo z powodu depresji. Dieta w ogóle nie trzymana. Waga mi nie działa, ale chyba wróciłem do wagi początkowej, albo i więcej... Dzisiaj popatrzyłem na zapasy suplementów, które zostały i naszła mnie myśl, żeby podjąć znowu walkę o lepszą sylwetkę. Wydaje mi się to wszystko skomplikowane i ciężkie. Mam znajomych co bardzo często żywią się pizzą popijaną piwem, a szczupli jak patyk. Pracuję dużo i nie mam czasu na jakieś liczenie ile kalorii ma kanapka, którą jem. Rano wolę wypić kawę z kanapką niż smażyć jakieś omlety. Nie wiem, chyba po prostu muszę być Buldogiem ;D Chociaż do treningów postaram się wrócić dla samej siły i zdrowia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
,,pracuje duxo i nie mam czasu na liczenie kalorii,,...to ile pracujesz?ja np 11h dziennie plus 2h dojazdow i daje rade liczyc kalorie wiec wydaje mi sie ze cgcesz sie przed soba usprawiedliwiac...Twoj wybor
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
niestety ale spodziewaliśmy się takiego efektu
jak się nie ogarniesz to całe życie będziesz misiem - i Twój problem będzie się tylko pogłębiał
jaka waga obecnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 661
kamilplnk
to ile pracujesz?ja np 11h dziennie plus 2h dojazdow i daje rade liczyc kalorie wiec wydaje mi sie ze cgcesz sie przed soba usprawiedliwiac...Twoj wybor

Pracowałem od 15:00 do 23:00. Wracałem o 0:00. Do 3:00 robiłem swoje projekty. Wstawałem o 12:00, albo i 13:00. No i wkradły się zaburzenia snu i depresja.

Remik7
jaka waga obecnie?

Teraz się zważyłem... 132,6 kg. Załączam dodatkowo zdjęcie z teraz.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Moj dzien trwa od 4:50 do 23...i daje rade jeszcze miec zycie prywatne itd...a pamietam jak czytalem wczesniej Twoj temat kiedy byl aktualny to sadze ze poprostu jestws slaby i szukasz na to wytlumaczen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
czyli wazysz jeszcze wiecej niż jak zaczynałeś redukcje
słuchaj wszystko jest w głowie - od tego musisz zacząć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
jak Remik, przestrzegalismy przed zbyt niskim deficytem, co moze zakonczyc sie przerwaniem redu i cofnieciem masy ciala, jak sie okazalo efekt Cie dopadl dosc szybko i niespodziewanie z konsekwencjami dla psychiki dodatkowo. nie stoi na szczescie nic na przeszkodzie, aby zaczac ponownie i doprowadzic sie do porzadku, jednak juz na tip top

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja Ironbaby (DT)

Następny temat

Macaa

WHEY premium