SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza redukcja.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27
Wiek :23
Płeć : mężczyzna
Waga : 97,7
Wzrost : 187
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 19,74%
Aktywność w ciągu dnia : praca siedząca + treningi poniżej
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu streetworkout, 2x aero (dodatkowo gdy pogoda się poprawi 2x5km rowerem dziennie - do pracy :) )
Odżywianie : Dieta, zdjęcia posiłków poniżej. Nie podjadam, nie piję ani alkoholu ani słodkich napojów. Tylko woda. Dieta od 03.03.2016
Posiłki się różnią, urozmaicam sobie np. Chili con carne itd
Cel : redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa wyglądu i przyrost mięśni.
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : prawie atleta
Preferowane formy aktywności fizycznej : jak wyżej.
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : -
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : Właśnie między innymi z tym pytaniem się do Was zgłaszam.

Witam,
Chciałbym o sprawdzenie diety, doradzenie ewentualnej suplementacji i o poprawki dotyczące ćwiczeń jak i diety. Czy wszystko idzie w dobrym tempie, bo wydaję mi się, że jest to odrobinę za wolne? Czy polecacie jakieś spalaczę/kreatynę by poprawić efekt? Jeżeli chodzi o dostępne środki finansowe, to starałbym się zamknąć w tych dolnych granicach.
Oczywiście chodzi mi by zgubić nadmiar dobrobytu nabytego u boku żony + przyrost mięśni, by wyglądać bardziej jak twardziej aniżeli kanapowiec.
Za moment zaczynam 9 tydzień diety, jak na ten moment zgubiłem prawie 10kg.

Dietę trzymam w 100%, 0 podjadania itd. Ćwiczeń przestrzegam.
Streetworkout mniej więcej trwa ok. 40 minut
Aero też ok. 40 min (raczej szybki marsz ew. orbitek)
Rower wejdzie tak jak pisałem wraz z przyjściem ładnej pogody. 5km w jedną stronę do pracy.

Wszystkie zdjęcia przedstawię poniżej:



















Zmieniony przez - PiratBarnaba w dniu 2016-04-27 11:59:40

Zmieniony przez - PiratBarnaba w dniu 2016-04-27 12:34:07
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Po I dietę wrzuć w takiej formie : https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html . Druga sprawa streetworkout na tym nie zbudujesz mięśni , musisz wyrobić jakieś podstawy siłowe także zalecał bym Ci FBWhttps://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html Także wyrzuć masło z orzechów ziemnych ponieważ :http://potreningu.pl/articles/1506/smieciowy-produkt-ktorym-zajadaja-sie-sportowcy-wierzac-ze-jest-zdrowy 
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla ektomorfika

Następny temat

Redukcja 95kg

WHEY premium