SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pierwsza redukcja!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12574

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2912 Napisanych postów 56694 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 611694
Można spróbować budowy masy mięśniowej. Jednak bilans kaloryczny na lekkim plusie i np. dodatek interwałów.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4093 Napisanych postów 68531 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 561905
Tak możesz zacząć budować mase mięśniowa , odpowiednio zmodyfikuj diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 105 Wiek 28 lat Na forum 283 dni Przeczytanych tematów 28855
Na razie lekki szok, ustawiłem się na 3000 kcal i waga stoi w miejscu. Do końca tygodnia tak pojadę (do niedzieli), jak nadal nic nie drgnie to nie wiem... zostawić tak i posiedzieć na tym chyba zerze czy podbić lekko?
Kolejny szok - żarcia tyle, że masakra. Nie sądziłem, że 3000 kcal z produktów zdrowych to taka objętość jedzenia jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 105 Wiek 28 lat Na forum 283 dni Przeczytanych tematów 28855
Zaczynam rozumieć osoby, które piszą, że nie są w stanie przyswoić tyle jedzenia na masie.
P.S. Robie sobie nawet własne gainery z mlekiem 0,5% płatkami owsianymi (zblendowane na proch) 80g, porcja białka WPC naszego sfd ciasteczkowego, łyżeczka masła orzechowego i do tego tableteczka 500mg tranu. Taki szejk naprawdę powala smakiem.
Te proporcje wynikają oczywiście z braków WW i białka w diecie. Czasem jest to 60 g płatków czasem 120g ;)
Bywa nawet na koniec dnia dobicie się kiślem :D

Zmieniony przez - KosoBobo w dniu 2018-10-11 10:10:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase - ocena