logo
zamknij zamknij

Pierwsza kreatyna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1280

0 5 0
napisał(a)
bajool96
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 141
Polecam ci activlabu-monohydrant poszło mi 10 kg na ławce po 3 tyg brania, dodam, że moja 1 kreatyna. Jestem w trakcie cyklu. Żadnych problemów z nerkami
napisał(a)
IneTheEnd
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 13300 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 50782
napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10603 Napisanych postów 42845 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
szybko przyszlo= szybko pojdzie
napisał(a)
bajool96
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 141
Miałem mały zastój na 120 kg zatrzymałem się przez jakiś czas kolega doradził mi trochę regeneracji, zacząć brać kreatynę, no i pomogło. A i co do postu maxiora to odpowiem ci tak
Jak już wycisnę raz to potem może być tylko co raz lepiej.
napisał(a)
KrzysieQ
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 19 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2681
bajool96
Miałem mały zastój na 120 kg zatrzymałem się przez jakiś czas kolega doradził mi trochę regeneracji, zacząć brać kreatynę, no i pomogło. A i co do postu maxiora to odpowiem ci tak
Jak już wycisnę raz to potem może być tylko co raz lepiej.

Żebyś się nie zdziwił jak będą zauważalne spadki :P
napisał(a)
OzzyMG
Ekspert
Szacuny 611 Napisanych postów 36369 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 294044
Dlaczego mają być zauważalne spadki?

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

napisał(a)
KrzysieQ
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 19 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2681
Nie napisałem ,że będą na 100% ale mogą przecież być zauważalne spadki ,więc niech nie będzie taki pewny :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa mięśniowa

Następny temat

Trening, proszę o ocene

Androgeny, wyniki sportowe i paszport biologiczny

Powiedziała TAK!

Porusz swoje łydki - strategie wspomagające rozwój łydek

Czym się kierować wybierając trenera personalnego?

TOP 10 fitnessek z Instagrama

Najlepszy wędkarz w branży fit

Mini cut-sposób na czystą masę mięśniową

Leksykon suplementacji: ZMA