SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pierwsza kreatyna

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1504

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1698
Różnie ludzie mowią że czasem 6 miesiecy trzeba miec stażu. Ale najlepiej spytaj wujka google
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1698
Albo jak masz zastój siły
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10655 Napisanych postów 44370 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
czylu stagnacje :d
napisał(a)
Początkujący
No wiem nie zauważyłem postu twojego xD
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 669
Aaa dobra już rozumiem, dzięki
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 23 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 338
Ja jako swoją pierwszą miałem magna power z olimpu, troche siły poszło ale bez rewelacji, potem brałem zwykłe olimpowskie mono, moze jakies dwa kilo do gory ogolnie słabe, teraz kończe puchę storma universala i jest rewelacja, sila do gory (10 kg wiecej na ostatniej serii WL) i okolo 5-7 kg wiecej na wadze:)
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 13320 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 51248
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 23 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 338
paramaribo2
nie, aczkolwiek nie ma sensu brać więcej niż 10g/dziennie bo więcej organizm nie przyjmie

Zmieniony przez - paramaribo2 w dniu 2013-03-24 20:42:14

Ostatnio rozmawiałem z gastrologiem i dietetykiem na ten temat i powiedział mi ze maksymalna dzienna dawka to 6g bo i tak wiecej nie przyswoi organizm :)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 8828 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 48446
organizm organizmowi nie równy, jeden przyswoi więcej inny mniej :)

Pomogłem? - przyznaj SOGa :) --------------------->

(aktualny) DZIENNIK -> http://www.sfd.pl/byle_do_przodu__dziennik-t970638-s44.html

(zakończony) PROJEKT MASA Vol.3 - http://www.sfd.pl/PROJEKT_MASA_VOL.3_DT_PARAMARIBO2-t978213.html 

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 13320 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 51248
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa mięśniowa

Następny temat

Trening, proszę o ocene

Jem mało a waga stoi w miejscu, w czym problem? Jem mało a waga stoi w miejscu, w czym problem? Ranking IFBB 2018 - Bikini Fitness Ranking IFBB 2018 - Bikini Fitness Co powoduje choroby serca, tłuszcze, cholesterol a może białka zwierzęce? Co powoduje choroby serca, tłuszcze, cholesterol a może białka zwierzęce? Trener Ksiądz pręży muskuły na plaży w Łebie Trener Ksiądz pręży muskuły na plaży w Łebie Aminokwasy EAA skutecznie budują masę mięśniową Aminokwasy EAA skutecznie budują masę mięśniową Chlebek bananowy z orzechami Chlebek bananowy z orzechami 7 przykazań stosowania węglowodanów 7 przykazań stosowania węglowodanów Ciasto z rabarbarem - wersja light Ciasto z rabarbarem - wersja light