SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piekło na święta by TRAKTOR

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5196

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
Haha juz nie miałem siły czytac, co tam dalej napisałes, haha

Trzeba trenowac z glowa to i energia do zycia jest caly czas. Trenujesz jak d**** to i zachowujesz sie jak d**** :) Proste, szydercz i prawdziwe.

A korzystajac z porady osob z krotsza cierpliwoscia jak moja:
idziecie leczyc swoje kompleksy gdzie indziej czy wyrywamy chwasty ?

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Usunięty przez puma666 za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 347 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22171
d**** to sobie mow do kolegów. Zachowujesz sie w tej chwili jak dzieciak z podstawowki. Czy w ktoryms miejscu cie obraziłem?


Teraz co nieco przeczytałem Ktos napisał kiedykolwiek, ze Twoje metody, znaczy sie przez Ciebie przetłumaczone na j.polski nie działają. Z tego co widze to dyskusja miedzy Toba a Traktorem zaczęła sie od tematu co do SW a treningiem dla autora tematu. A iz był on początkujący to Tomek zaproponował mu Full Body... z podstawowymi ćwiczeniami, natomiast Ty jako wierny fan Weidera zaproponowałes mu ten Weidorowski z kupa bezużytecznych ćwiczeń trening.Dodajac do tego swoje teorie madrosciowe dotyczace treningu na siłowni a sw dla niekoniecznie początkujących.


Teraz ci przypomne, ze głównym wątkiem tego sporu było wprowadzenie nowicjusza w trening na siłownie. Ty uparłeś sie na tym planie Weidera.Tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
No tak, juz prawie zapomnialem ze inteligent traktor polecal adeptowi sw nie trenowanie lydek i napisczelowych - biernie tworzac przyszlego kaleke, do czego sam sie przyznal ze dal ciala bo nie wiedzial. Skoro nie wiedzial to po co pisal glupoty ?
Ze o innych kwiatkach nie wspomne.

Idz stad kolego, naprawde, zapomnij o tym forum. Koniecznie chcesz bym kontynuuowal tradycje innych moderatorow ? Ja nie lubie byc stereotypowy i powtarzac po innych, wiec nie zmuszaj mnie.

Edit: Czy ja wygladam na matke milosierdzia ? :) Chyba mnie z kims mylicie. Przyjaznym pomagam, a inni niech sie odemnie od.... albo sam ich od..... Moze wy mnie kojazycie z jakims zniewnawidzonym nauczycielem z podstawowki ? Ja nie jestem ani litosciwy, ani tolerancyjny do opluwaczy.

Ja nie wcinam sien ikomu miedzy wodka a zakaske gdy prosi o pomoc kogos innego. Potrzebujacy sam wybiera. Dostaje co dostaje i gdy pierwszy raz w zyciu jest sam zadowolony wreszcie w pelni, to wraca znowu i znow dostaje.Konkretnie pod swoje potrzeby.
Wy to naprawde cos z dziadzia marksa zajezdzacie. Wszystko be - tylko jedna metoda.

Zmieniony przez - puma666 w dniu 2008-12-22 23:26:29

Zmieniony przez - puma666 w dniu 2008-12-22 23:29:46

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 347 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22171
''No tak, juz prawie zapomnialem ze inteligent traktor polecal adeptowi sw nie trenowanie lydek i napisczelowych - biernie tworzac przyszlego kaleke, do czego sam sie przyznal ze dal ciala bo nie wiedzial. Skoro nie wiedzial to po co pisal glupoty ?''

wes sie nie osmieszaj juz, Czy oddzielny trening na siłowni jest dla poczatkujacego konieczny? Moze napisz do moda działu SW aby napisał, ze nie trenowanie łydek grozi kalectwem.


Zmieniony przez - DrSTRONG w dniu 2008-12-22 23:30:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
wes sie nie osmieszaj juz, Czy oddzielny trening na siłowni jest dla poczatkujacego konieczny? Moze napisz do moda działu SW aby napisał, ze nie trenowanie łydek grozi kalectwem.

Adept szukajacy wsparcia dla SW w silowni szuka WSPARCIA DLA SW a nie jedynej slusznej drogi rozwoju wedlug swietego DrStronga ktorego nie wolno negowac bo inaczej z wituralnymi kolegami robi zadyme na dwa dzialy ze " gwalca niewinnych" ( to tak apropo syfu ktory robi wlasnie twoj pseudo kompan w poscie do berego).
Skoro szuka wsparcia to powinien je dostac pod sport ktory zamierza uprawiac. Nie wiem czy orpocz filmow i youtuba miales powazniejszy zwiazek z SW. Ale jak zgarniesz pierwszego mawacha, lowkicka, round czy zwykly blok kolanek (nazwy niewazne, podpasuj pod dowolna sw) w piszczel to zaczynasz sie zastanawiac czy aby przypadkiem nie istnieja metody ktora za X czasu pomoga uniknac ci trwalego kalectwa.

I jak wczesniej. Zglosil potrzebe pod swoj problem. Nie twoj problem, swoj problem. Ktory jest inny i wymaga innych recept.




Zmieniony przez - puma666 w dniu 2008-12-22 23:36:52

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Puma nie ma sensu się przejmować pseudo specjalistami którzy w glowie maja tylko jedno FBW, przez całe zycie i nic więcej. Za każdym razem dyskusja kończyła się banem i po sprawie, spokoj na jakiś czas, aż do kolejnego razu, gdy będą chcieli się dowartościować.

ps. gdzie ten post do mnie? ktoś wywalił? bo już go nie widze

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
Tak, zostal wywalony przez innego moderatora.
Chyba to moj blad ze tego tutaj jeszcze nie wywalilem. Mam krotki staz moderatora i chyba musze nabrac zimnej krwii do zadymiarzy. W zyciu codziennym opanowalem metoda postepowania z pajacami bardzo dobrze, widac nawet robienie doktoratu z informatyki nie uczy postepowania z chamstwem na internetowych salonach. Przegna za bardzo to to tez poleci.

Zmieniony przez - puma666 w dniu 2008-12-22 23:42:16

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Przyglądałem się tej dyskusji od samego poczatku, i szkoda usuwac posta człowiek o zdrowych zmysłach czytajac ten temat od początku wyciagnie jasne wnioski. I oceni co jest prawda.A co jest bełkotem, pojawiającym się na forum co jakis czas, gdy pojawi się taki traktor.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening kumpla do oceny...

WHEY premium