SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piłka lekarska domowej roboty

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Witam,
nie wiedziałem w którym dziale o to pytać, chyba tutaj pasuje najbardziej :)
Chcę zrobić piłkę lekarską domowym sposobem, czyli piłkę do kosza wypełnić piachem. Wydaje mi się, że będzie się bardzo słabo odbijać. Jeśli chodzi o slamy o ziemie to jeszcze ok, można robić podobnie jak tu


natomiast jeśli chodzi o odbijanie/wypychanie jednorącz o ściane to już chyba lipa;/
robił może ktoś z Was piłkę lekarską i ma jakieś wskazówki czym najlepiej wypełnić? wiem, że na yt jest sporo poradników jak ją zrobić, tylko nie pokazują jak nią ćwiczą
chodzi mi o wykonanie takiej piłki jak najtańszym kosztem

pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja niestety nie pomogę

Robiłam kiedyś taką piłkę, ale używałam tylko do rzutów i russian twist-ów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Zależy jeszcze ile piachu nasypiesz i jak mocno napompujesz, ale już minimalna ilość piachu zachwieje tor lotu piłki.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
A nie lepiej poszukać gdzieś w szkole starej piłki lekarskiej odsprzedają a może podarują , lub po prostu poszukać na internecie używanej jak ktoś sprzedaje - takie rozwiązanie wydaje mi się najsensowniejsze .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
@anubis84
chyba w ogóle takiej piłki się nie pompuje? chce żeby ważyła gdzieś +- 5kg więc raczej po brzegi piachem wypchana będzie, druga sprawa, jakbym napompował to przy slamach by mogło puścić klejenie po dziurce od wsypywania piachu
@Tomasz1405
mama w szkole pracuje, pytałem już i z WFistami nie idzie się dogadać, a jak mam jeździć po innych szkołach gdzie nie mam nikogo znajomego i się prosić to wole nie mieć piłki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jak zamierzasz wykorzystać piłkę do kosza to się ją pompuję no chyba że bedzie dziurawa to nie będzie jak.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
myślałem, że się tylko sypie odpowiednią ilość piachu, żeby osiągnąć zamierzaną wagę.
no nic, będę musiał dokładniej załatać dziurę którą piasek wsypie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Ja myślałem że chesz bardziej twardą żeby się coś tam mogła odbić, ale jak zamierzasz całą zasypac to nie ma sensu pompować.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
tzn zalezy mi, żeby się odbijała w takim stopniu co mi umożlwii rzuty o ściane jak tutaj w 3.30


wiadomo, moge stanąc bliżej ale i tak coś musi się odbić.
jak np nasypie połowę i resztę dopompuje to pewnie będzie się krzywo odbijać
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Madwolf w drodze do lepszej sylwetki LC

Następny temat

Stagnacja w podciąganiu :(

WHEY premium