SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piękna dziwczyna ;-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1388
agama: głowa do góry troche odwagi i ruszaj do jakiegos klubu sw!!!!!
Wszyscy w sekcji są ZAWSZE pozytywnie nastawieni do nowych..., a za pare lat już będziesz starym ))

http://blog.tenbit.pl/a_gniecha 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Musze, musze Koleżanka z roku chce iść ze mną więc będzie rażniej. Chodziłyśmy razem na samoobronę. Chyba się wybierzemy na karate Ciekawe czy padniemy już na rozgrzewce czy chwilę później?

Right now there's only one rule: our way or the highway ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1335 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8969
mlepiej na judo!! Kiedyś poszłam na karate. byłam dwa razy. raz patrzyłąm a za drugim razem ćwiczyłąm i mi sie niezbyt podobało. pójdżcie najlepiejn i tu i tu!! Judo chyba fajniejsze!!


lubie te jęzorki

!!Judo to moje całe życie!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1529
sztuki walki czyli moje prawie cale zycie ;) pomagaja nabrac kondycji ale jesli chodzi o spalenie tluszczu - to nie tedy droga
polecam jednak aerobik lub aeroboxing

...:: każda blizna uczy nas, jak błędy naprawiać ::...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4027
Owieczka gdzie w Krakowie zacząć przygodę ze sztukami walki, jeżeli nigdy wcześniej nie miało się z nimi do czynienia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Isia grappling mnie nie pociąga ... Każdy lubi coś innego, a wszystko jest dla ludzi
Ovieczka - nie mam zamiaru chodzić na sztuki walki żeby spalić tłuszczyk ;P Od tego mam dietę i aeroby. Sztuki walki mnie fascynują a po zajęciach z samoobrony apetyt żeby się na coś zapisać wzrósł.

Right now there's only one rule: our way or the highway ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1529
vika to zalezy jakie sztuki walki masz na mysli ja trenueje kung fu

...:: każda blizna uczy nas, jak błędy naprawiać ::...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesi chcesz szybko zrucic troche tluszczyku porponuje bieganie co drugi dzien, po nie wiecej niz 45 minut (przed ich uplywem organizm spala glownie tluszcze dostepne w org.). jesli nie masz praktyki w bieganiu zacznik od planu 10-tygodniowego. jesli nie masz tego planu napisz na gg, podesle ci, jesli szukasz towarzystwa do biegania, jest nas w krakowie calkiem sporo :)

Longrunner
Keep on Running!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdanie o spalaniu tłuszczy nie do końca prawdziwe ...

Pozdrawiam,
Leniwy Tyka

*** FitNessCafeClassic ***
"Nobody likes dieting. It's boring, difficult, and it intrudes on our personal lives."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Autorce polecam ten link:

http://www2.gazeta.pl/kobieta/1,24105,295967.html

-[][]-- r(e)spect --[][]-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siłownia na szmulkach?

Następny temat

mleko i jego przetwory- cichy zabójca

WHEY premium