SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Phil Heath 7x Mr. Olympia

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 752993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 984 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42982
Wąski jestem...... widze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
To pierwszy raz widzę. Stoi na scenie (chyba jakieś spotkanie z fanami) i łapy pompuje hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1965 Napisanych postów 19827 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731733
.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 202 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36833
ale demotywujacy ten filmik z treningu, tylko pompa pompa, na malych ciezarkach, drugi brandon curry, widac tutaj jak bardzo rozni sie trening naturala od tego prosów..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
ale demotywujacy ten filmik z treningu, tylko pompa pompa, na malych ciezarkach, drugi brandon curry, widac tutaj jak bardzo rozni sie trening naturala od tego prosów..
nie wiadomo jak prosi trenują na codzień, film z treningu może być tylko pokazówką

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
wiekszosc filmow jest pokazowkami, marketing no i dla fanow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
więc ocenianie treningów np. phila na podstawie tych oto filmów jest głupotą

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
zgadzam się. Większość tych filmów jest robiona dla fanów. A co fani chcą zobaczyć? Swojego ulubionego freaka z żyłami na ramionach o średnicy szyji dziecka z afryki. Markjeting Panowie, markjeting
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5384 Napisanych postów 15405 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388214
ale prosi tak wlasnie cwicza, malo ktory cwiczy na duzych ciezarach, tylko pompka i do domu

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witamy nowego moderatora w dziale :D

Następny temat

Nowe zasady kwalifikacji na Mr. Olympia

WHEY premium