SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Perfect Body - 6 numer JUŻ W SPRZEDAŻY !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4469

napisał(a)
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 4946 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42640

Perfect BODY - NOWY NUMER MAGAZYNU DLA OSÓB AKTYWNYCH, KTÓRE CHCĄ WIEDZIEĆ WIĘCEJ !

Już od listopada dostępny nowy numer magazynu Perfect BODY znajdziesz w salonach prasowych: Kolporter, Empik i Ruch, punktach Perfect Body Center oraz najlepszych sklepach z suplementami diety i odżywkami, prestiżowych klubach fitness.

Piszą dla Was największe autorytety w dziedzinie diety, treningu i suplementacji.

CO NOWEGO W NUMERZE?

W tym numerze m.in.:

TESTOSTERON przez wielkie „T".

KSENOESTROGENY - hormony wokół NAS.

Kreatyna NIE TYLKO dla kulturystów.

STAWY - kontuzje i uszkodzenia.

Rozwijamy MASĘ I SIŁĘ.

Piotr Głuchowski - WARSZAWSKI DĄB

I WIELE INNCH CIEKAWYCH ARTYKUŁÓW ! ! !

Sprawdzcie również kupon rabatowy na CREATINE XPLODE ORAZ GAIN BOLIC do realizacji w PBC!

Tylko 6,90 zł.

Zmieniony przez - NUTRIFARM w dniu 2010-10-25 11:39:01
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Biniu NUTRIFARM
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 41358 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126069
milej lektury jak tylko pojawi sie w sprzedazy !

TWORCA ALTERNATYWNEJ DROGI (i nie tylko) - zaprasza do dzialu NUTRIFARM
i lektury magazynu PERFECT BODY http://www.perfectbody.pl

Dieta JEM / NIE JEM pozwala na wiecej !
http://www.sfd.pl/JEM_/_NIE_JEM_dieta_by_Biniu_oficjalny_watek_Q&A_Patrz_str_1-t931736.html 

napisał(a)
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 4946 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42640
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1902
Już jest, wczoraj nabyłem w Empiku
napisał(a)
Biniu NUTRIFARM
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 41358 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126069
milej lektury !

TWORCA ALTERNATYWNEJ DROGI (i nie tylko) - zaprasza do dzialu NUTRIFARM
i lektury magazynu PERFECT BODY http://www.perfectbody.pl

Dieta JEM / NIE JEM pozwala na wiecej !
http://www.sfd.pl/JEM_/_NIE_JEM_dieta_by_Biniu_oficjalny_watek_Q&A_Patrz_str_1-t931736.html 

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10617 Napisanych postów 43511 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
tez zakupie
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 160619
I ja też zakupię, jak pisałem wcześniej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1175
Z racji moich zużytych stawów - też z chęcią zakupie i poczytam co ta wymyśliliście :)

Bodybuilding is just You against... YOU.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 160619
Ja kupię, żeby stestować czy styl tego magazynu mi się spodoba
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 230 Napisanych postów 17147 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85780
Ja kupiłem i większość już przeczytałem

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

napisał(a)
Początkujący
A ile stron ma PB?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omega 3 i lecytyna od jakiego wieku?

Następny temat

O co w tym wszystkim biega..................

Nadmierny apetyt na określone produkty - przyczyny i objawy Nadmierny apetyt na określone produkty - przyczyny i objawy Najdroższe siłownie na świecie Najdroższe siłownie na świecie Cztery główne hormony regulujące masę ciała Cztery główne hormony regulujące masę ciała Natalia Pigoń - ocena sylwetki Natalia Pigoń - ocena sylwetki Wygrała walkę z chorobą- teraz motywuje innych! Wygrała walkę z chorobą- teraz motywuje innych!  Czy można budować mięśnie jedząc trzy posiłki dziennie? Czy można budować mięśnie jedząc trzy posiłki dziennie? TOP 10 sylwetek sceny kulturystycznej wg Kasi Dmochewicz TOP 10 sylwetek sceny kulturystycznej wg Kasi Dmochewicz Co jeść, żeby schudnąć? 15 najlepszych produktów żywnościowych Co jeść, żeby schudnąć? 15 najlepszych produktów żywnościowych