SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Perfect BODY - 2 numer magazynu dla ludzi aktywnych -dostępny od 15 lutego 2010

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12594

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17706 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
U to jeszcze cały miech. Ciekawe czy próbka darmowa czy rabat na zakupy??

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
plan jest taki aby 15 mogla byc juz u Was :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
No to czekamy z niecierpliwością :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
A może Glutamine Xplode...?

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Też o tym pomyślałem na początku. I to też byłaby dobra opcja, no i chyba bardziej prawdopodobna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 477 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17253
Wczoraj kupiłem nr. 2 i jak dla mnie gazetka całkiem fajna.Troche dużo reklam ale aż tak bardzo mi to nie przeszkadza.Przydałaby mi się chociaż jedna strona poświęcona żywieniu dzieci żebym wiedział jak dobrze karmić wiecznie biegającego malucha :).Najbardziej zaskoczyła mnie reakcja żony, która z reguły czyta tylko gazety pokroju "Twój Styl".Chciała tylko zobaczyć co tam kupiłem i spędziła przy PB 3 h zaznaczając żebym pamiętał kupić następny numer.Przy okazji znalazła 2 błędy ortograficzne.W jakimś artykule zmiast "pod kątem" było "pod kontem" i ten sam błąd występował dwa razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Mman, cieszę się, że podoba się Tobie i Twojej żonie...!
Faktycznie - okładka nie do końca koresponduje z zawartością.
Twój głos, w sprawie działu "dziecięcego", nie jest odosobniony i trafia w pomysły redakcji. Planujemy coś takiego...
Dzięki za wyłapanie błędów! Nastąpiły już zmiany w technice korekty - tak, aby poprawione błędy nie trafiały ponownie do tekstu.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
W jakimś artykule zmiast "pod kątem" było "pod kontem" i ten sam błąd występował dwa razy

to nie tyle orto - choc na taki wyglada - wiemy jak sie pisze slowo katem oraz kontem :)

ale Word (i inne programy) nie wie - czasem oko ludzkie mimo najlepszych checi korektora nie widzi roznicy
dlatego prosimy o wyrozumialosc - mylic sie jest rzecza ludzka
choc staramy sie wszyscy aby wszystkich bledow bylo jak najmniej !
dziekujemy za zainteresowanie i zyczymy ciekawej lektury ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 477 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17253
Biniu oczywiście nie mam żadnych pretensji odnośnie tych błędów.Chciałem tylko pomóc wyeliminować takie rzeczy w przyszłości.Mnie to w ogóle nie razi ale są takie osoby jak np. moja żona ,która czyta mnóstwo książek i gazet i jest uczulona na takie rzeczy.Fajnie ,że planujecie dział dziecięcy bo w telewizji dla dzieci proponują danonki,corn flakes,chipsy,coca colę i snickersy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dlatego dziekujemy za wskazanie
ale czasem w dobie automatow - czasem zbyt duzo zmieni a mozg nie wychwyci tego jako blad - jestesmy w wiekszosci wzrokowcami - i choc korektorzy wypatruja oczy - zawsze cos moze umknac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA przyjazdne dla zoladka

Następny temat

preparat ziolowy na pasozyty!!!

WHEY premium