SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paula- mama wraca do formy str. 182

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 291653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Wrzucam zaległą tabelkę. Pospadało ładnie. Co prawda żadne z wymiarów nie osiągnęło jeszcze najniższej wartości jaką miałam tu na forum, ale i tak każde spadki cieszą jak się na nie czeka.

Dzisiaj zmobilizowałam się jeszcze do interwałów na szybko: 15 minut 2 min rozgrzewka, 6x 1 minuta sprint, 1 minuta trucht, 2 minuty wyciszenie

Już od trzeciego interwału było ciężko, pod koniec nie mogłam przełknąć śliny ale i tak bardzo lubię interwały :D


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Ale najniższe wartości w tej tabelce e to jak jeszcze masz 2 miesiące to na lajcie się wylaszczysz. A tak się martwilas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
super Paula, że spada gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Maria martwiłam się, bo się kręcę w kółko :) Ale jestem dobrej myśli :D

Asia- dziękuję

Anchy idę do urzędu w białej kiecce, ale przede wszystkim mam 30. urodziny i sobie wymarzyłam w prezencie dla siebie się wylaszczyć :P


08.06 DNT

Aktywność: Planuję znowu interwały biegowe. Takie 15 minut w sam raz :D
Miska: OK
Grzeszki: Brak
Brzuch: Gites majonez
Suplementy: Wit. D, Omega 3, kwas foliowy, Mag+B6


Śniadanie:
Jajecznica z łososiem, szparagami i pomidorem z moim chlebem gryczanym
przekąska i obiad: Młode ziemniaczki z koperkiem, indyk pieczony, pomidory z ogórkiem małosolnym i octem
Kolacja: Lody klafiorowe z bananem, truskawkami, białkiem





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Pomiary ładnie
tylko tak nie rob tych interwałów dzien w dzień bo to sie mija z celem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Dzień w dzień nie mam zamiaru robić. Wczoraj robiłam bo nie zrobiłam wytrzymki na treningu. W sumie jutro trening to dzisiaj sobie mogę odpuścić, zwłaszcza że maszyna do szycia na mnie czeka :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1794 Napisanych postów 2909 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73483
Paula no piękna ta tabelka :D

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Nadine to są plusy tego jak coś najpierw spuchnie czy urośnie :P W końcu musi spaść. Zawsze się pocieszam jak "przytyję" że przynajmniej będzie z czego chudnąć :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Paula gratulacje wyników
I jak przeczytałam kwas foliowy w suplach tom się uśmiechnęła
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

upadki i wzloty... moja walka o idealną sylwetkę- podejście 109342293 ;)

Następny temat

Rekompozycja czteromiesięczna

WHEY premium