SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paula- mama wraca do formy str. 182

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 291621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Cieszę się, że nie wygląda to źle :D Czułam że mam jeszcze rezerwę. Niewielką bo niewielką ale była. I naprawdę wierzyłam że to 78 kg chociaż pójdzie. No ale ani drgnęło... Więc to chyba nie głowa a może coś w technice do dopasowania. Na pewno dobrze mi zrobiło to podejście bo mogłam wyczuć technikę w inny sposób przy większym ciężarze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 1182 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 90545
paula.cw
Maszyna taka sama jak do podciągania tylko ma jeszcze poręcze do dipów :)



kurcze nie pomyślałam. Zawsze mi się odwrotne pompki kojarzą z tymi na ławce i sama zawsze na ławce robię Zobaczyłam że masz tam takie obciążenie i zgłupiałam
MC ciąg według mnie wygląda dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Haha nie dziwię się że zgłupiałaś jak myślałaś że to obciążenie dodane :P Ja się śmieję że jak schudnę 27 kg (tyle mi pomaga maszyna) to będę trzaskać dipy :P
Ja na ławce już słabo czułam, pewnie jakbym robiła z nogami na podwyższeniu to byłoby ok ale jak mam maszynę to korzystam :)
A z tego MC naprawdę się cieszę :D Rozpiera mnie duma że szybko ogarnęłam :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1794 Napisanych postów 2909 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73478
Paula pięknie poszło a samopoczucie po czymś takim jest naprawdę ekstra.

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
To aż zabawne to naprawdę myślałam ze skoro podniosłam te 75 kg to z podciągnięciem chociaż raz nie będzie problemu. Jeszcze dzisiaj czuję że mam powera. :D Trochę też bolą mnie plecy ale to inna kwestia :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 1182 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 90545
A widzisz ja się niby podciągnę dwa razy :P i odwrotne pompki też robię a dipów nie umiem :P tzn umiem dokładnie dwa razy. Ale też nie mam ich w treningu, może gdyby wprowadzić na stałe poszłoby lepiej. Mam wrażenie też że poprostu nie umiem się dobrze "ułożyć" Tak to jest że jeśli nie robimy regularnie danego ćw to nie ma co liczyć na efekty.
Z tymi maxami to fajna sprawa :) od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie żeby się sprawdzić :) hmm może jutro zamiast MC w seriach zrobię maxy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Paula...jak Cie oglądam to jak na szpilkach siedzę taka nic tylko popcorn i jak w kinie dzis ja die szykuje do maksow chyba sie bojeeeee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
I milo sie patrzy na Ciebie. Leginsy nie wyszczuplające ale nogi boskie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Gosik bo to podobno rzeczywiście tak jst że ruchu trzeba się po prostu nauczyć :)
Aga nie bój się- powiem Ci jedno poczujesz takiego powera- normalnie jak na haju :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Paula a Ty normalnie miałaś w treningu mc czy dodalas przed treningiem ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

upadki i wzloty... moja walka o idealną sylwetkę- podejście 109342293 ;)

Następny temat

Rekompozycja czteromiesięczna

WHEY premium