SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Patent GSM !! Podwojone doładowanie !! Brak możliwości straty !!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3


Witam !! Posiadam PATENT GSM który pozwala podwoić naszą cenę karty doładowującej DWUKROTNIE !! Kod z pod zdrapki wysyła się pod specjalny KOD SERWISOWY a w ciągu 12 godzin dostaje się nowy kod o podwojonej sumie !! Możesz podwoić tak dowolną sume !! Nic nie ryzykujesz, ponieważ jeśli napiszesz do mnie, podam Ci całą instrukcję, a po sprawdzeniu czy patent rzeczywiście działa, prześlesz mi kod POP 25 !! Pytasz dlaczego tak tanio ?? Ponieważ ja także podwoje sobie tą kwotę, i za każdą osobę która kupi ten sposób dostanę 50zł na moje konto :) TO NAPRAWDE SIĘ OPŁACA !!
Oczywiście nie musze chyba dodawać, że karty nie można wtedy wykorzystać po raz drugi ;)
Liczę na uczciwość...

Patent działa tylko w sieci Orange.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1608 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17102

Sprzedam krązki 2*18kg za 65zł + kw
http://www.sfd.pl/temat216606/ gainery-zestwianie ZAPRASZAM
http://www.sfd.pl/temat217913/ dla poczotkujących i nie tylko - WARTO ZOBACZYĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
yhy jasne szukaj frajerow szukaj !
pewnie osoba co kupuje karte wysyła niby na specjalny numer (czyli twój) i w ten sposob ty masz kase na koncie a inni maja ch.. z tego !!!
NIE LICZ NA UCZWIWOŚĆ SKORO SAM JESTEŚ OSZUSTEM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3
Nie psuj tematu! Chyba nikt nie jest głupi i zauważyłby że to MÓJ NUMER CO ?? Proszę bardzo, numer serwisowy: 10514776378
Czy jest on podobny do 501, 603 czy 888 ??
Jeśli nigdynie wysyłałeś takiego kodu to się nie odzywaj !!

Nadal aktualne, chętni pisać na maila. Jeśli ktoś nie ma pewności, proszę bardzo - zawsze można wysłać kod POP 5. Wtedy ma się mniejszy strach, ale i mniejszy zarobek...

UWAGA!! Samo wysłanie kodu pod ten numer nie wystarcza, trzeba wpisac odpowiednią kombinację cyfr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14945
L. wysłanych artykułów 2
L. przecz. artykułów 2

Uczciwy i sprawdzony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3
He, nic dziwnego. Wkońcu zarejestrowałem się poto, żeby napisać tego jednego posta. Ja do niczego nie namawiam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45993
UWAGA!! Samo wysłanie kodu pod ten numer nie wystarcza, trzeba wpisac odpowiednią kombinację cyfr

takiego posta to sobie moge wymyslec w 5 minut

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Jak taki kozak jestes to sam kup POP25 i doładuj mi za 50 PLN i sobie za 50 PLN jak dojdzie do mnie kasa to Ci przelewam na konto 25PLN. Przeciez na to samo by wyszło. Moge Ci napisać oświadczenie podbite pieczątką z firmy ze bede zobligowany do zapłaty tych 25zł na Twoje konto przed uwczesnym doładowanie mojego konta w telefonie w wyskosci 50zł.

Odpowiedz jest prosta nie zgodzisz sie bo kazdy wie ze to bubel.

A wtedy tylko BAN

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STORM 756g Kraków

Następny temat

12X662YX-697 Buty Fila Ferrari 2002

Wiecej