SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pasy jiu jitsu..

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7404

napisał(a)
Temat przeniesiony przez Lady M z działu Uderzane. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 712 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3230
Siema mam pytanie ile pasów jest w jiu jitsu do czarnego?? czy są te całe KYU?? ile trzeba trenować by mieć czarny pas jiu jitsu?? około 10 lat?? za szybkie odp z góry dziękuje:D i pozdrawiam:)

...w sposób niekonwencjonalny...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 758 Napisanych postów 3947 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 60495
A w którym jujitsu?

A długość czasu jest odwrotnie proporcjonalna do iloczynu talentu i wykonanej pracy.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 712 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3230
zwykłym jiu jitsu... tylko tak pytam a jeśli chcecie mnie demotywować to jak nar4azie wam sie udaje:)

...w sposób niekonwencjonalny...

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1509
chyba zły dział
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47524
Jeśli mowa nie o bjj, to raczej do "tradycyjnych" z tematem

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2010-06-15 10:52:51
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1509
dobra , wtedy było w uderzanych
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47524
zawsze bliżej niż dalej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 10815 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 59538
bialy, zolty z 1 pagonem, zolty z 2 pagonami, zolty z 3 pagonami, zielony, niebieski, brazowy, czarny, bialo czerwony

i jak juz to ju jitsu a nie jiu jitsu

Zmieniony przez - greku_806 w dniu 2010-06-15 18:53:13

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 11983 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79498
Różnie bywa w różnych federacjach JJ z paskami.

Sekcja w której trenuję podlega pod takie stopniowanie,ale takie coś jak kolor pasa i tak mnie nic nie obchodzi,bo ja jestem wiecznie biały

http://www.jiu-jitsu.pl/stopnie.htm

Nie wiem dlaczego nie ma 10,9,8 kyu ujętego,więc napiszę:

10 kyu- kolor pasa BIAŁY
9 kyu- kolor pasa BIAŁY z jedną czerwoną belką
8 kyu- kolor pasa BIAŁY z dwoma czerwonymi belkami

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 10815 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 59538
u nas np bialy pas w ogole nie traktowany byl jako kyu

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 758 Napisanych postów 3947 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 60495
jak juz to ju jitsu a nie jiu jitsu

Panie purysta, na czym opierasz to przeświadczenie?
Jest jakaś formalna wykładnia jak transkrypować kanji na alfabet łaciński w polskiej odmianie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie - skąd śćiągać walki bokserskie ?

Następny temat

Trening na masę a kickboxing.

Muscle bridge obowiązkowe ćwiczenie przed przysiadami i martwym ciągiem Muscle bridge obowiązkowe ćwiczenie przed przysiadami i martwym ciągiem Pull-face - obowiązkowe ćwiczenie przed wyciskaniem sztangi leżąc Pull-face - obowiązkowe ćwiczenie przed wyciskaniem sztangi leżąc 6 zasad treningowych, o których często zapominamy 6 zasad treningowych, o których często zapominamy Adaptacja treningowa, co powinieneś wiedzieć? Adaptacja treningowa, co powinieneś wiedzieć? Destiny Stephens - czy jej pupa jest prawdziwa? Destiny Stephens - czy jej pupa jest prawdziwa? IFBB Diamond Cup w Luxemburg 2018 IFBB Diamond Cup w Luxemburg 2018 Modelki i fitnesski wpadaj w tą samą pułapkę Modelki i fitnesski wpadaj w tą samą pułapkę Lee Haney i jego droga na szczyt Lee Haney i jego droga na szczyt