SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pas odchudzający ???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 20240

napisał(a)
Temat przeniesiony przez Grasik z działu Odżywki, Suplementy. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 831
Włąsnie , czekam na jakąś rzetelną wypowiedz odnośnie pasa odchudzającego.
Jedni mówią że nietrzeba się niczym smarować do tego a drudzy mówią ż to pali skóre i nic niedaje.Co wy o tym myślicie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 702 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9233
wydaje mi sie ze to pytanie nie powinno byc skierowane do tego działu bo nie ma nic wspolnego z nim pozdrooo!!
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 593 Napisanych postów 23103 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 106420
a po co pas?
dieta redukcyjna + aeroby i pas niepotzrebny

z tym pytaniem to chyba do SE
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 831
Nom to do jakiego działu byś to zaliczył????
Nom i znów mi nikt w stanie niejest odpowiedzieć czy pas rzeczywiście pomaga spalić szybciej brzuch.
Co jest z wami????
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 593 Napisanych postów 23103 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 106420
ja bym to dał bardziej do TRENINGU
moim zdaniem takie pasy to syf.
napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14364
Tak w sumie to nie wierzę żeby takie rzeczy działały. Kilkanaście minut dziennie ćwiczeń to co innego. Jedyny pas o jakim słyszałem że niby pomaga to pas z neoprenu określany jako "wypoceniowy".

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 846 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21525
pasy piankowe sa bardzo dobre,gdyz dzieki nim bardziej sie pocimy na brzuchu,ale oczywiscie nie wystarczy go zalozyc i isc spac:)tylko trza pobiegac, do tego dieta i jakies suplementy i bedzie dobrze

Zmieniony przez - luciano w dniu 2004-06-18 15:19:57

Born to be wild

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 476 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4339
sam pas niczego nie zrobi, popieram zdanie 2 odob przede mna...zaloz go i cwicz!sam niczego nie zrobi jedynie moze wspomoc

..Mo` NRG...

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 112 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16454
opinie fachowców http://www.sfd.pl/temat126854 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

indeks glikemiczny

Następny temat

Kto by mi zrobił dobrom diete na mase ??

Niestabilność odcinka lędźwiowego, jak jej unikać? Niestabilność odcinka lędźwiowego, jak jej unikać? Dieta a KFC? Dieta a KFC? 04-05.11.2017 Mistrzostwa Świata w Kulturystyce – Benidorm Hiszpania - Wyniki 04-05.11.2017 Mistrzostwa Świata w Kulturystyce – Benidorm Hiszpania - Wyniki Polekowe zaburzenia erekcji u kulturystów Polekowe zaburzenia erekcji u kulturystów 11-12.11.2017 Mistrzostwa Świata Juniorów i Weteranów – Bistrita, Rumunia - Wyniki 11-12.11.2017 Mistrzostwa Świata Juniorów i Weteranów – Bistrita, Rumunia - Wyniki Anaboliczne kurczaki z Oxygen Gym Anaboliczne kurczaki z Oxygen Gym Melvin Anthony i jego sensacyjne podwójne życie! Melvin Anthony i jego sensacyjne podwójne życie! Nowy biznes Ady Kaczmarek i jej partnera Nowy biznes Ady Kaczmarek i jej partnera