SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pas neoprenowy - jaka grubość.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1235

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 453
Dostałem dzisiaj dwa pasy neoprenowe. Jednak różnią się nieco grubością. Jeden z nich - grubość 2mm. Drugi 4mm. Wydaje mi się, że pas 2mm jest nieco wygodniejszy, ale jeśli chodzi o działanie to który lepszy? Czy to nie ma żadnego znaczenia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2369 Napisanych postów 49301 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 310399
nie ma znaczenia, oba ch**a warte.

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16667
hehe konkret odp. Ja miałem w sumie 2 razy taki pas założony i nic nie daje ..

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Czego Ty wymagasz po 2 x? To przez dłuższy czas trzeba nosić regularnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2369 Napisanych postów 49301 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 310399
tak, tak a 16to latki zachodzą w ciążę przez spermę w basenie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A chociażby znajdź sobie Goldman MP. Cellulite: A Review of Current Treatments. Cosmetic Dermatology Feb 2002;15:17-20.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 689
Pasy neoprenowe są jak najbardziej skuteczne (w zależności od tego, czego oczekujesz) - w jakimś (nie wielkim) stopniu przyśpieszają spalanie tkanki - ale nie w każdym przypadku, wszystko to jest kwestia indywidualna.

Odkąd pytałem o ten pas na forum (następnego dnia zamówiłem z ciekawości) - obwód pasa zmniejszył się o ok. 6 cm.

Zmieniony przez - Kuba.K w dniu 2012-05-08 22:58:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
niektórzy palą tłuszcz, niektórym wystarczy zgubienie wody, masz rację to kwestia indywidualna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 364 Napisanych postów 8676 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 130649
Kuba.K

Odkąd pytałem o ten pas na forum (następnego dnia zamówiłem z ciekawości) - obwód pasa zmniejszył się o ok. 6 cm.

Przekonałes mnie...kupie dzis kilka sztuk i nie bede sie z nimi rozstawać ))

Zmieniony przez - Kuba.K w dniu 2012-05-08 22:58:12

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Wiek 52 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24273
A ja wszystkim zwolennikom pasa proponuje test:
ćwicz z jedną nogą szczelnie obwiązaną pasem. Po np miesiącu sprawdź obwód uda. Jeżeli w nodze szczelnie owiniętej spadło więcej niż w tej drugiej tzn że pas coś daje.
Powodzenia w testowaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10383
Tylko tu chodzi o utratę tłuszczu w sensie całego ciała (organizmu), więc przykład z nogami..... godny przemilczenia :)
Zawodnicy w moim klubie bardzo często zakładają pas przy zbijaniu wagi, przygotowując się do walk. Oczywiście, że traci się dzięki niemu w większości wodę, ale miejscowo zwiększa też temperaturę, co ułatwia również spalanie tłuszczu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Low Carb - ładowanie

Następny temat

Mleko sojowe zamiast zwykłego mleka