SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pas Neoprenowy czy jakos tak :P

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11492
witam pytanie powtarzalo sie pewnie nie raz ale dokladnej odpowiedzi nie znalazlem a mianowicie czy taki pas naprawde jest skuteczny ?? czy jest to cos w stylu telezakupów ze nie warto kupowac XD z gory dzieki za odpowiedzi bo zastanawiam sie nad kupnem tego ;] pozdro ;]

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 20

Waga: hmm teraz cos okolo 84 ;/

Wzrost: 175

Obwód klatki: 105??

Obwód ramienia: 37??

Obwód talii: nie wiem ;p

Obwód uda: okolo 57

Obwód łydki: okolo 41

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie wiem ale sporo

Aktywność w ciągu dnia: student obecnie pracuje w hurtowni spozywczej ( okres wakacji

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: piłka nozna bywaja tygodnie ze codziennie po 2 h sa tygodnie ze 1 -3 razy w tyg

Siłownia w zaleznosci od czasu 3-4 tyg


Odżywianie: fasola groch brokuły ble :P w sumie lubie ryby mieso wiekszosc warzyw i owoce praktycznie wszystkie

Cel: redukcja rozłożona w czasie

Ograniczenia żywieniowe: chyba nie mam

Stan zdrowia: chyba nie ma ;]

Preferowane formy aktywności fizycznej: rower silka pilka nozna czasami trening na worku

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: L karnityna kiedys chyba nawet podzialalo ;] HMB Thyrotherm obecnie nic

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak

Stosowane wcześniej diety: w sumie nie ale ograniczalem jedzenie

Zmieniony przez - dawiddd87 w dniu 2007-08-12 12:21:01

Zmieniony przez - dawiddd87 w dniu 2007-08-12 12:21:33

***Człowiek jest w stanie osiągnąć wszystko***

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta redukcyjna do oceny

Następny temat

Prosze o pomoc?

WHEY premium