SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Partner treningowy

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32662
Co sądzicie o treningach z partnerem(nie chodzi o jednorazową pomoc, tylko o partnera na wiecej czasu), Jakie są tego plusy/minusy? Lepiej ćwiczyć samemu, czy z przyjacielem/kolegą? Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 612 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23199
najlepsza zwala jest jak cwiczy na silce 12-15 spoconych animali i nagle na silke wchodzi jakas skapa ubrana maniurka zabyscie widzieli te spojrzenia ja jakbym byl kobieta to bym chyba uciekl jak by ktos sie tak na mnie spojrzal

pozdro

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 534 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11377
Jasne, że lepiej z kimś, zawsze się można nauczyc/dowiedzieć czegoś nowego no i jak bedzie trzeba uratuje dupe jak Cie przygniecie wiekszy ciężar, lub też delikatnie pomoże dokończyć ostatnia serie. Po za tym zawsze raźniej z kimś, mozna pogadać w czasie przerwy czy coś.

No chyba, że partner to typ, który uważa, że wszystko wie i nie da się do niego przemówić, robi 5 razy w tygodniu klata+biceps+triceps, a o tym co to przysiad nie ma bladego pojęcia - ja bym mu wtedy podziękował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12266
Napewno lepiej miec partnera ... gdy sztanga przygniecie moze nawet uratowac zycie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
ja zawsze cwicze klatke z asekuracja partnera

Adex pozdro4YOU!!!

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Partner musi byc pewny, musicie sie dogadywac!
Ja z moim calkiem niezle wspolpracuje, w dodatku wspolne zainteresowania wiec jest o czym gadac.
Oczywiscie plus to asekuracja.
A wiedza? Z tym jest roznie, bo wiadmo, ze nie zawsze partner jest kompetentny. Ale jego pomoc jest nie oceniona!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 318 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17635
ja walo bez , nie lubie jak ktos nademna sterczy wole sam robic w spokoju , partner mi sie przydaje w posrednich cwiczeniacha ale w głownych takich jak wyciskanie , przysiad wole bez bo nimoge sie skupic , jak kumpel staje nademna jak wyciskam to juz mi sie chce smiac , poprostu nie umiem sie do tego dystansowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32662
Pytam bo sie zastanawiam czy nie połączyć siłowni z dobrym kolegą
Zawsze sprzętu troche więcej by było, ale boje sie o jakość treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Dogadajcie sie! Naprawde warto, na pewno bedzie wam sie lepiej cwiczylo. Zobaczysz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 337 Wiek 57 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12926
Ja tez osobiscie staram sie trenowac z partnerem i staram sie zawsze zeby byl silniejszy odemnie
Poprostu nakreca mnie to dodatkowo i daje wieksza motywacje.
Wazne jednak zeby to byl ktos, komu naprawde zalezy na treningu a nie na
pogaduszkach na silowni bo nie ma co z czasem zrobic.

pozdrawiam

nic na siłę - weź większy młotek!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
ja ćwicze sam
wymagam spokoju a zarazem głośnej muzyki
pólmroku
nie lubie czuc czyjegoś potu
nie lubie jak komus sie nie chce trenowac
nie trenuje po to aby gadac podczas przerw
brak asekuracji to dla mnie wyzwanie (choć nieraz przetaczałem po sobie 100 kg)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 222 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5114
zgadzam sie z wypowiedzią hulk997
zreszta jak kto woli .. ja np wole cwiczyc sam, wtedy jestem w pełni skupiony nic mnie nie rozprasza,. oraz (...) ( co po niektore akapity z wypowiedzi hulka)

(...) "Myślę sobie czasem o potworze Frankensteina...Widzę te same spojrzenia ludzi... strach...
nienawiść... obrzydzenie...Czy warto? k***a warto! Zawsze warto!
Za nic w świecie bym tego nie zmienił... " (...)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z brzuchem

Następny temat

Skany książek kulturystycznych - poszukuje!!

WHEY premium