SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pare pytan dot. cwiczen

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 316
Płeć : Mezczyzna
Wiek : 15
Wzrost : 181
Waga : 83
Staż : -
Sprzęt : -
Dieta : nie mam, ale staram sie jesc zdrowo
Zalecenie : Brak


Witam , jestem nowy na forum , ale od dluzszego czasu siedze tutaj, szukam porad itd.
Od tygodnia robie trening dla poczatkujacego by mawashi, ale tylko wybrane cwiczenia. Tak wyglada moja jedna seria/obwod.
30 brzuchow
12 pompek z szeroko rozstawionymi rekoma
10 wspiec na palce
15 przysiadow
10 unoszenie nóg lezac
12 pompek z wasko rozstawionymi rekoma
30 brzuch
Chcialbym zrzucic pare kilo, ale i zrobic troche miesni(najbardziej mi zalezy na klatce i brzuchu), ale nie wiem czy dobrze robie. Cwicze codziennie(moze tu robie blad, ale dla mnie dzien bez cwiczen to tak jakbym go zmarnowal)
Diety zadnej nie mam, a czytalem, ze bez niej ani rusz. Moglibyscie mi pomoc ulozyc ew. skorygowac, ta ktora ja uloze.
Dobra mniej wiecej wszystko opisalem i tu poswstaja pytania.
Zmienic cos? Cwiczyc zadziej/czesciej/intensywniej/moze jakies inne cwiczenia czy cokolwiek
Cwiczyc o wybranych porach np codziennie o 17 czy to jest bez roznicy?
Moze i glupio robie i stawiam glupie pytania, ale jestem w tym sporcie zielony i prosilbym was - bardziej doswiadczonych o porady. Z gory dziekuje za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zaczynasz więc ćwicz planem dla początkujących, żadnych ćwiczeń nie wywalaj, jak będziesz miał sprzęt to będziesz ćwiczył już z nim a narazie wykorzystaj to co masz..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeżeli siedzisz tutaj i szukasz porad to nie wiem jak szukasz...
musisz ćwiczyć całe ciało, jeżeli ćwiczysz treningiem Mawashiego to wszystkie ćwiczenia a nie wybrane...
L. przecz. artykułów 1
to pokazuje jak szukałeś...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Chcialbym zrzucic pare kilo, ale i zrobic troche miesni
Niestety musisz ustalić priorytet, albo masa, albo redukcja.
Ćwicz 3-4 razy w tygodniu, organizm potrzebuje czasu na regenerację. Chyba, że jednak zdecydujesz się na redukcję, wtedy możesz przeplatać dzień z treningiem obwodowym z dniem w którym będziesz biegał, lub jeździł na rowerze, zostawiając sobie jedynie niedzielę, lub weekend na pełną regenerację.
Najlepiej ćwiczyć właśnie w takiej godzinie jak podałeś 17. Odżywianie to sprawa kluczowa, jeśli nie dieta to przynajmniej podstawowe zasady zdrowego żywienia w odpowiedniej ilości. Poczytaj, postaraj się coś ułożyć i daj do sprawdzenia w dziale Odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 316
@Piter92: zauwaz iz , jest to moje swiezo zrobione konto , siedzialem wczesniej bez konta i wiele czytalem , ogarnij ziomus.
A co do tych cwiczen to niektorych nie robie bo nie mam sprzetu.
Czemu jak ktos odpisze , to nie moge edytowac posta?

Zmieniony przez - Bhakti w dniu 2009-04-11 20:28:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zastosuj się do rad Eoghan, a jak nie masz sprzętu to albo kup albo ćwicz baniakami 5l
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 316
A ćwieczenia robie dobre? Moze cos dodac/usunac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Zainwestuj przynajmniej w baniaki z wodą, lub drążek, w innym przypadku ciężko będzie ćwiczyć plecy i biceps, więc trochę lipa.
Ustaliłeś sobie priorytet? Skupiamy się bardziej na zrzuceniu kg, czy raczej nabraniu mięśni? Myślałeś o diecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 316
Drazek + hantle beda, ale to dopiero za jakis czas. Nastawiam sie bardziej na nabranie miesni, a dietke potem sproboje ulozyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1859 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31643
Ale mięśnie nabiera się przede wszystkim dietą Wątpie, że jak będziesz jadł byle co i mało to nabierzesz mięśnia, na początku coś tam napewno, ale zbyt dużo to nie będzie.

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Bhakti - masz 23 przeczytane posty. O czym już przeczytałeś?

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 316
Czytalem o dietach, kaloriach itd. itp.
Zmienilbys cos w moim treningu? Inne cwiczenia dodac? Moze czegos robie za duzo/za malo?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wątpliwości co do SD + plan do sprawdzenia

Następny temat

na siłe rąk, dla kobietki? pomóżcie!

WHEY premium